"מעדני יחיעם" – נקניקיות בראטוורסט מבוואריה למטבח שלנו!

א

חבל בוואריה מפורסם בזכות הנופים היפים, הפרות הרועות באחו הירוק וכמובן הקולינריה- כשבמרכזה הנקניקיות המפורסמות שמוגשות בכל הזדמנות- ממסעדת גורמה ועד דוכני שווקי חג המולד, בליווי לחמניה פריכה וחרדל עוקצני.

אם פעם נקניקיות נחשבו ל"מנת ילדים"- הרבה מים זרמו מאז בדנובה ונקניקיות איכות היום מככבות בצלחות של פודיז בכל העולם ומכל הגילאים.

לסדרת נקניקיות הפרימיום של "מעדני יחיעם" מצטרפות נקניקיות חדשות – נקניקיות בראטוורסט. מדובר בנקניקיות בסגנון בווארי מתערובת בשרים מובחרת- בשר עוף, הודו ובקר, העוברת תהליכי תיבול בתבלינים ייחודיים כדי שתצא טעימה ועסיסית לאחר צלייה במחבת או על האש.

הנקניקיות הן נטולות גלוטן ומכילות 14% חלבון.

אנחנו צירפנו נקניקיות שצלינו על הפלנצ'ה הביתית לארוחת הערב המשפחתית שלנו, לצד אורז וירקות, מה שהפך למנה עשירה ומפתה במיוחד.

ב

עוד בסדרת נקניקיות הפרימיום של "מעדני יחיעם"- נקניקיות צ'וריסו בסגנון ארגנטינאי בעלות מרקם בשרי וטעם פיקנטי, נקניקיות בסגנון צרפתי בעלות מרקם בשרי וארומה חזקה, ונקניקיות בסגנון אמריקאי, 100% בקר פרמיום על פי מתכון וידע של חברת הבת של מעדני יחיעם בארה"ב, A&H. כל הנקניקיות עשויות מנתחי בקר, הודו ועוף איכותיים, בקוטר רחב במרקם בשרי ובטעם משובח, ללא גלוטן ובעלות רמת חלבון גבוהה (כ-14-16%). הנקניקיות משווקות באריזות של 280 גרם, כ-4 יחידות נקניקיות גדולות באריזה והן חלק מקטגוריית נקניקי הבוטיק של יחיעם הכוללת מעדני בשר בסגנון עולמי בהם נקניקי סרוולד, פרשוטו, סלמי צרפתי, סלמי הרץ ועוד.

מכירים את אלה שבארוחה "על האש" מעדיפים לדלג על הנקניקיות "כדי לשמור מקום לסטייק"? אין מצב שזה יקרה עם נקניקיות בראטוורסט של "מעדני יחיעם" מכיוון שהן כל כך עסיסיות, מפוצצות בטעם ובמרקם מדויק.

כשרות: כשר בהשגחת הרבנות הראשית.

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.