נביעות- גדולים מהחיים !

בילדותינו היו לנו מימיות, אותם בקבוקי פלסטיק שנשאנו לבית הספר בתיק האוכל, כשהם עומדים בחריץ מיוחד. גם היום ילדים לוקחים מים לבית הספר אלא שעכשיו מדובר במים מינרלים, נקיים ובריאים.

שנת הלימודים מתחילה בקרוב, וגם השנה נשלח את הילדים עם הבקבוקים, ואם יש להם ערך מוסף, או למעשה שני ערכים מוספים, הרי שהרווחנו בענק.

למה הכוונה?

זו השנה השלישית ש"נביעות" , המפיקה ומשווקת מים מינרליים טבעיים בבקבוקים ובברי מים, כמו גם מים בטעמים, משתפת פעולה עם עמותת "גדולים מהחיים" ועם "רמי לוי שיווק השקמה", ויוצרת מהדורה מיוחדת של בקבוקים שנושאים את לוגו עמותת "גדולים מהחיים" כמו גם אמירות מעצימות כמו "אני נהדרת", "טוב לי לעשות טוב", "עשיתי משהו בשביל מישהו" ועוד. כל ההכנסות ממכירת הבקבוקים יועברו כתרומה לעמותת "גדולים מהחיים" – עמותה למען ילדים חולי סרטן.

ילד שנושא איתו בקבוק ממותג כזה לבית הספר גם מקבל מסרים חיוביים, וידוע שחשיבה חיובית יוצרת מציאות חיובית, וגם יודע שהוא עוזר לילדים חולי סרטן כדי שיוכלו לחזור ללימודים ולחיים הרגילים בדיוק כמוהו.

אנו כל כך רגילים לבקבוקי מים מינרלים של "נביעות" וקשה לזכור שלא היה דבר כזה לפני שנת 1989, כש"נביעות" השיקו לראשונה את בקבוקי המים המינרליים הטבעיים ולאחריהם את "נביעות בר" , המיכלים הגדולים, ובהמשך גם בקבוקי ספורט עם פקק שנוח לשתיה כשעסוקים בפעילות.

"נביעות +" הגיעו כמה שנים אחר כך והכירו לנו מים מינרליים של נביעות בתוספת וויטמינים וטעמים עדינים.

המים מגיעים מבטן האדמה, מאקוות ההר בגליל העליון, בתהליכים בדיוק כמו באירופה. במים יש הרכב מינרלים משובח שכולל הרבה סידן, פלואוריד טבעי ומעט מאד נתרן, והם עוברים בקרה מחמירה.

לכן אם אתם רוצים להרוג המון ציפורים בבת אחת – גם ליהנות עם ילדיכם ממים איכותיים ובריאים, גם לשמח ולחזק את ילדיכם וגם לתרום לעמותת "גדולים מהחיים" – סורו לסניף "רמי לוי" הקרוב וקחו בקבוק, או שניים, או עשרה.