"נטור קליניק" – היופי שלך בידיים טובות.

בפנטזיה שלנו אנו טובלות במעיין הנעורים ויוצאות משם במראה של עשרים שנה פחות.

הבעיה – זו פנטזיה. מצד שני, אנחנו לא מוכנות להכנע לזמן החולף ומעוניינות (וגם מעוניינים) להראות צעירות, יפות וחיוניות בכל גיל.

אז אולי אין מעיין נעורים אבל יש את "נטור קליניק" , מרכז לטיפולים אסתטיים שמציע "שיפוץ" של הפנים והגוף כדי להראות הכי מושלמת שאפשר.

בלב הרצליה נמצא מרכז Natur Clinic-נטור קליניק שעבר בעצמו "מתיחת פנים" אחרי חמש שנות פיעלות ויושב בקליניקה חדשה, מוארת, רחבת ידיים ומרשימה. במקום חמישה חדרי טיפולים לגוף ופנים כך שבכל שעה שתרצו, יש אפשרות לקבל טיפול.

כשנכנסתי ל"נטור קליניק" הדבר הראשון שהרגשתי בו היתה תחושת השלווה והביתיות. האווירה רגועה, שורות מוצרי היופי האיכותיות רומזות לי כמה סודות יש בבקבוקים הללו, וכמה ידע עולמי בתחום היופי. המקום בוהק מנקיון.

את פני קיבלה בעלת המקום נטליה טור, בעלת תואר של אחות מוסמכת B/A , עשר שנות נסיון בתחום הרפואה הכללית,  שמונה שנים של נסיון ברפואה אסתטית, והרבה תעודות מלימודים בחו"ל בנושאי היופי המתקדמים ביותר.

ערכנו סיור קצר בחדרים וגיליתי שם את המיכשור המתוחכם שמשמש לטיפולי פנים וגוף, ציוד גלי רדיו, לייזר ועוד. בתמונות אפשר לראות שיש אפילו סוג של "חללית" שנועדה לשיפור מצב הצלוליט בגוף, כדי שהגוף המחוטב יתאים לפנים הצעירות שעמלנו להשיג.

תפריט הטיפולים הוא ענק ועונה על כל צורך של כל אישה (ואיש) בכל גיל ומצב  עור- טיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח מבית FILORGA, גלי רדיו, המסת שומן, הסרת שיער, פרסותרפיה (ניקוי רעלים), סוגי פילינג שונים בהתאם למצב הפנים, הזרקות בוטוקס וחומצה הילארונית, טיפולי לייזר, הצרת היקפים, טיפולי אנטיאייג'ינג, מזותרפיה, סוגי עיסויי גוף שונים, טיפול בפיגמנטציה, סבוריאה, אפילו הסרת איפור קבוע, וכאמור עוד הרבה שאי אפשר להתחיל לפרט כאן בלי לייגע את הקוראים יותר מדי.

את התפריט המלא ניתן לראות באתר "נטור קליניק".

הטיפול שהותאם לי היה מיקס של הבהרה , אנטי אייג'ינג והתמודדות עם קופרוז עדין. האמת שבדרך כלל אני מתמודדת עם בעיות כאלה פשוט על ידי שיכבת מייקאפ, אבל זה לא ממש פותר את הבעיה, נכון?

טופלתי בעזרת מכשיר שעובד על שלושה שלבים: בשלב הראשון , אחרי ניקוי הפנים ומריחתם בחומר שנועד לעזור למכשיר להחליק על פני בצורה מיטבית, המכשיר חימם את פניי והכין אותן לקליטת כל החומרים המזינים והתהליכים שיגיעו אחר כך.

השלב הבא היה מריחת קוקטייל של וויטמינים, חומצה הילארונית וכל מה שהפנים שלי צריכות, ומעבר עליהן עם מכשיר שהחדיר אותו לעור. השלב הזה היה מעקצץ במקצת.

הפנים נרגעו עם השלב השלישי שכלל עיסוי פנים, גם הוא באמצעות המכשיר , ואחריו מריחת קרם שממשיך את הפעולות והומלץ לי לא לשטוף את הפנים אחרי הטיפול כדי שימשיך לעבוד גם למשך הלילה.

כל הטיפולים מבוצעים על ידי מכשירים מתקדמים שקיבלו את כל  אישורי הבטיחות. חומרי הטיפול גם הם מאושרים וברמה הגבוהה ביותר, לתוצאה אופטימלית.

הקליניקה ממוקמת ב"לב העיר" בהרצליה (רחוב בר אילן פינת בן גוריון) והמעליות מובילות היישר מהחנייה אל הקליניקה, כך שממש בלי מאמץ אפשר להפוך מלכלוכית לסינדרלה, בעזרת הידיים הטובות והאוהבות של נטליה טור וצוותה.