נקיון פלמוליב- בפסח וכל השנה.

בבית אצלנו קיים הוויכוח הנצחי – מדיח נגד שטיפה ידנית. קל לנחש מי בעד המדיח… רק שלפעמים לא משתלם להפעיל מדיח בשביל כמה כלים, או לחילופין אם יש סיר גדול שיתפוס חצי מדיח וישאיר חללים שבהם אי אפשר להכניס כלים אחרים, זה בזבוז של מים, חשמל וזמן עבודה.

לעיתים גם צריך רק כוס אחת או משהו מהיר, ואין זמן לחכות לכל סיבוב העבודה של המדיח. כאן נכנסת לתמונה השטיפה הידנית. כלומר, לא אני, אבל אני טובה בלנדב אחרים לשטוף…

אז קיבלתי להתנסות את "פלמוליב פריחת הלימון" – נוזל כלים בניחוח פריחת הלימון באריזת ליטר וחצי, עם נוסחת הגנה על הידיים.

הסיר שבתמונה הכיל גזר מבושל עם פטריות וכל מני סוגי תיבול ושמן, ודבר ראשון אחרי שמסתיים הבישול, אנחנו תמיד שמים את הסיר בכיור ובתוכו מעט (ברמה של כמה טיפות) של סבון נוזלי, וקצת מים, כדי שהלכלוך לא יידבק. אחרי כמה דקות בן הזוג הרים את הסיר ורוקן אותו, וכבר בתמונה אפשר לראות, כשזה עוד בשלב הנקיון, שהכל ירד ישר ומה שנשאר זה להבריק ולחטא את הסיר. דקה או שתיים של שפשוף עדין ושטיפה, והסיר נקי כמו חדש.

בן זוג עדכן שאין לו תחושת יובש בידיים (הוא לא משתמש בכפפות אף פעם) ושהריח מאד נחמד ורענן.

הסיבה ליעילות הזו מצד אחד ולנוחות השימוש מצד שני היא שנוזלי הניקוי של פלמוליב בעלי נוסחת AUTO ACTIVE שהיא נוסחה ייחודית שיעילה להסרת שומנים קשים, שהם הבעיה העיקרית של כלים מלוכלכים, וביחד עם זאת מגינה על עור הידיים בזכות רמת PH נמוכה.

אז זה לא שאני אתחיל לשטוף עכשיו כלים באופן ידני , אבל אני שמחה שהכלים נקיים ושהידיים של בן הזוג נשארות רכות ונעימות (כי לא כיף לרקוד סלסה עם מישהו עם ידיים מחוספסות….).

נוזלי הכלים של פלמוליב הם בעלי תעודת כשרות חתם סופר לפסח , כך שגם למי שמקפיד יש פתרון נוח ויעיל  לכל הכלים הרבים של פסח. האריזה חסכונית ונשארת זמן רב.

להשיג ברשתות השיווק.