נקיון פסח חגיגי במיוחד, עם "ניקול".

בחו"ל הוא נקרא "נקיון האביב", ובישראל פשוט "נקיון פסח". צירוף מילים שהוא שם קוד להפיכת כל הבית, עד אחרונת הכריות, חידוש וריענון, שאיבה ומירוק, צחצוח ושטיפה, והיד עוד נטויה. אי אפשר לשכוח גם את כמות הבישולים והאפייה שנוספת על כל זה.

הבעיה שפרוייקט כזה דורש זמן ומאמץ רבים ותמיד כדאי למצוא את הדרך המהירה והנוחה ביותר להשלים את כל המטלות הללו.

"ניקול", מותג עזרי הבית והנקיון המוביל מבית קימברלי קלארק מציג סל של מוצרים שיקלו עלינו את מטלות הפסח (ובעצם גם של כל השנה). מה בחידושים?

מטליותלחותXL

מטליות לחות XL לניקוי משטחים גדולים.

כמובן שככל שהמטלית גדולה יותר, כך היא מכסה שטח רחב יותר ומקצרת את זמן העבודה. בעזרת המטליות הגדולות במיוחד ניתן לנקות משטחים גדולים כמו ארונות, תריסים, מדפים ועוד, בנוחות, במהירות ובעיקר- בלי להרוס את עור הידיים, ולאחר הנקיון נשאר ניחוח לימוני מרענן.

ספוגיתנירוסטה

ספוגית הקסם נירוסטה

הדרך הנוחה להסיר לכלוך קשה ושומן שרוף מכלי נירוסטה בקלות וביעילות- אף פעם לא הבנתי איך הקסם הזה מתרחש, אבל הקלות מפתיעה אותי בכל פעם מחדש.

מיקרופייברמטליות

 

מטליות מיקרופייבר אנטיבקטריאליות לרצפה – שטיפת רצפות אף פעם לא היתה להיט אצלנו, בגלל הצורך להתכופף, לדחוף ולמשוך, לסחוט, ושאר פעולות מעצבנות. מטלית המיקרופייבר היא גדולה ועבה, כך שהיא לא נקרעת או מתפוררת, יש לה חור להכנסת המגב כדי שלא "תברח" ובד המיקרופייבר בעל כושר ספיגה גבוה, כך שהרצפה מתייבשת במהירות. למטליות של "ניקול" תוסף אנטיבקטריאלי המנקה ומחטא 99.9% מהחיידקים שבמטלית ובכך גם מופחתים ריחות רעים.

כריתיפנית

כריות יפניות אנטיבקטריאליות – גם כאן נמצא התוסף האנטיבקטריאלי כך שהכריות היפניות לשטיפת הכלים מופחתות משמעותית מחיידקים ומריחות רעים.

רדידאלומיניום

רדיד אלומיניום עבה וחזק במיוחד 20 מיקרון

רדיד אלומיניום הוא התמכרות אמיתית, ויש לו בערך אלף שימושים אצלי בבית. בתקופת הפסח אצל המשפחה שלי כל המטבח, פשוטו כמשמעו, מצופה ברדיד, המכונה אצלנו עדיין "נייר כסף". רדיד האלומיניום של "ניקול" הוא עבה ועמיד במיוחד, נהדר לאפייה וצליה, וכאמור ,גם לכיסוי הכיריים ושאר חלקי המטבח (המלצה שלי – לא רק לפסח אלא לכל השנה, להניח רדיד על מדפי המקרר, וכך המקרר נשמר נקי לאורך כל הזמן, וגם ניתן להניח כלים חמים).

BeFunky-collage

שקיות אשפה חזקות / שקיות אשפה ענקיות ועבות.

בתקופה שלפני פסח אנחנו מגלים כמה זבל אנחנו צריכים לזרוק, והשקיות מתמלאות במהירות. כדי לא לפתוח כל רגע שקית, או גרוע מזה, שהיא תיקרע בדרך לפח האשפה או תטפטף בכל חדר המדרגות יש צורך בשקיות חזקות, ועדיף גם ענקיות ועבות.

"ניקול" מציעים שקיות אשפה חזקות במיוחד, וגם שקיות אשפה ענקיות ועבות, עכשיו גם בצבע שחור, בנוסף לצבע הכתום המוכר.

תבניתאפיה

תבניות אפייה חזקות

וכמובן שלחג מבשלים ואופים הרבה, ויש צורך בתבניות אפיה שיחזיקו את המאפה והמנה בלי להשבר, להשפך או שאר רעות חולות. תבניות האפייה החזקות של "ניקול" פותרות מגוון של בעיות- מהמנה שאנחנו צריכים להגיע איתה בשלום עד בית המארחים, דרך החד פעמיות שלה שחוסכת שטיפה, וכמובן שבהיותה חד פעמית היא גם כשרה לפסח ואין צורך להתחיל לחפש את התבניות ששמנו איפשהו בארונות למעלה.

התבניות מגיעות בארבעה גדלים: ענקית, גדולה, אינגליש קייק ועגולה.

את המוצרים הללו ורבים אחרים של "ניקול"  ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם , ושיהיה לנו חג פסח כשר, שמח וקליל!!