"סבון ירדן" – אייקון ישראלי בעיצוב מחודש.

20230104_174837

קורותיה של משפחת מלכי וניחוח מרקחות הסבונים שלה שזורים בהסטוריה של העם היהודי- מהשורשים באיטליה, שם במשך מאות שנים רקחה המשפחה סבונים המבוססים על הידע העתיק בהפיכת שמנים, צמחי מרפא ומינרלים, לנקיון וטיפוח, דרך ההימלטות לרודוס ולתורכיה בתקופת הפרעות של המאה ה19, שם המשיכו לייצר את הסבונים, ועד הקמת המדינה והחזרה לארץ ולביסוס ייצור הסבונים בחווה חקלאית בבית דגן שם מגדלים צמחי תבלין, רפואה ובושם על טהרת צמחי ארץ ישראל המוזכרים במקורות.

בימים אלו מושק סבון הצמחים הנוזלי הקלאסי "סבון ירדן" באריזה בעיצוב חדש בהצדעה לנוסטלגיה. האריזה החדשה כמו כל אריזות מוצרי החברה – ניתנת למיחזור למען השמירה על הסביבה.

מוצרי "ירדן" מאופיינים בניחוח מדהים ומשכר העוטף את הגוף לאורך זמן רב והם מתפוצצים מרוב כל טוב הטבע – שמן זית, שמן קוקוס, מינרלים וצמחי מרפא.

הסבונים אינם מכילים SLS, פילרים, כימיקלים, דטרגנטים, ניחוח מלאכותי או שומן מהחי. ולא רק בישראל הם מעוררים התלהבות רבה אלא גם ברחבי העולם, כך למשל באנגליה סבון מסיכת הבוץ "ירדן" נבחר לאחד מששת סבוני הטיפוח הטובים ביותר על ידי מגזין "סטייל" של הסאנדי טיימס האנגלי שגם בחר בסבון המינרלים "ירדן" כאחד מששת סבוני ניקוי הגוף הטובים ביותר, "דיילי מירור" בחר את סבון הגופרית לאחד מחמשת סבוני הבריאות הטובים ביותר, ומגזין "OK" בחר בסבון הגופרית לאחד מחמשת הסבונים הטבעיים הטובים ביותר.

סבון "ירדן" הוא גאווה ישראלית ומיוצר בפיקוח הדוק של בת משפחת מלכי.

אין כמו להגיע הביתה אחרי יום ארוך ולהרגיש איך כל טרדות היום נושרות מהגוף בעזרת "סבון ירדן" המשאיר אותנו בתחושת התחדשות ריחנית וחלקה.

הסבון מצוין גם כמתנה ישראלית לחברים בחו"ל ונהדר לפינוק חבר או חברה יקרים לנו במיוחד.

כשר בהשגחת בד"צ מחזיקי הדת.

להשיג ברשת ניצת הדובדבן, בחנויות מובחרות ברחבי הארץ ובאתר .

פרטים גם בדף הפייסבוק.