סבטלנה פנחסוב – עושה אותי יפה.

אחד הפינוקים הנשיים האהובים הוא טיפול פנים. אין כמו ריח טוב, ידיים שמלטפות את הפנים והידיעה שאנחנו עושות משהו טוב לעצמנו . כשאנו מבקרות אצל קוסמטיקאית איכותית, אנחנו זוכות בכל הקופה, גם תחושת פינוק ורוגע וגם שיפור במראה הפנים, שהוא כרטיס הביקור שלנו.

בעוד טיפולים אגרסיביים יותר כמו זריקות ומתיחות הם כואבים גם לגוף וגם לארנק, טיפול פנים בידי מי שיודעת לטפל יכול לתת תוצאות יפות ללא הסבל, ולהפך, בצורה מענגת ומפנקת.

ביקרתי אצל הקוסמטיקאית סבטלנה פנחסוב בקליניקה שלה בפתח תקווה. כאחת שעברה ממש , אבל ממש מזמן את גיל עשרים, שלושים ואף ארבעים, אני מודעת לכל קמטוט ומעדיפה לא להזניח ולטפל בעור הפנים כדי להראות ולהרגיש טוב.

לכן הטיפול שנבחר עבורי היה טיפול אנטי אייג'ינג בשילוב חומצות, פילינג ומכשיר ייחודי שמחדיר את החומרים הפעילים לשכבות העמוקות של העור.

התחלנו כמובן עם ניקוי ראשוני בעזרת סבון אורגני וסבון חומצות. יכלתי להרגיש את החומצות פועלות בעקבות תחושות עיקצוץ קלות שחלפו במהירות.

השלב הבא היה פילינג שהשלים את פעולת הנקיון בעזרת קילוף עדין ונינוח של כל מה שצריך להסיר מהעור כדי לגלות את היופי שלו המתחבא מתחת.

לאחר מכן הגיע האקשן   – מכונת אלקטרופורציה. התהליך הוא למעשה סוג של מזותרפיה ללא מחטים אלא עם זרם חשמלי מבוקר. במהלך הטיפול חוברה לי אלקטרודה שסגרה את המעגל והמכשיר הועבר על פני בשילוב החומרים שנדרשו לעור. המכשיר גם חימם את העור וגם קרר אותו בהתאם לצורך, והכל ביחד יצר בעור מיקרו תעלות שמאפשרות החדרת החומרים לעומק העור. התעלות נסגרות מיידית ושומרות את כל הטוב בדיוק איפה שצריך את כל החומרים.

עיסוי עם חומצות שומן היה הלאה, ואז הגענו לחלק הטעים של העניין – מסיכת שוקולד. כלומר, לא כזו שאוכלים, כזו שנמרחת על הפנים, מכילה הרבה וויטמינים ולחות ומריחה מגרה במיוחד.

כל החומרים שבטיפול הם של "היי לייף גלאמור" שסבטלנה גילתה כמה שהם מועילים לטיפול ואימצה עבור לקוחותיה, ואת התערובות הספציפיות למסיכות ולהחדרה לעור היא רוקחת באותו הרגע בהתאמה מדוייקת לטיפול הנדרש.

תוך כדי הטיפול סבטלנה לא שוכחת לעסות גם את הכתפיים והגב העליון, וכן לטפל במקביל גם באזור המחשוף שאנו נוטות להזניח ולשכוח שהוא סופג הרבה קרינת שמש ויכול להפגע לא פחות מהפנים מפגעי הזמן והסביבה.

הגעתי לסבטלנה כשאני מותשת מיום עבודה ארוך, ויצאתי כשאני מוכנה לקרוע את העיר, רעננה ומרגישה נפלא.

מעבר לטיפול הפנים יש תפריט שלם של טיפולי יופי מקצועיים ומפנקים.

אפשר לקבוע עם סבטלנה בטלפון 050-8145302 או בדף הפייסבוק.