"סוגרים הכל לדירה" – לחסוך ולעצב בגדול.

כשאני שומעת את המילים "שיפוץ" ו"מעבר דירה" , מה שאני באמת מבינה זה "כאב ראש כאב ראש כאב ראש" . לא רק שצריך להגיע להרבה החלטות שיהיו משמעותיות מאד בהמשך וחשוב לא לטעות, מדובר גם בסכומי כסף גדולים שרק הולכים וגדלים כל הזמן.

זה לא סוד שקבוצה היא כוח, והשיטה של "קבוצות רכישה" כבר ידועה לכולם ומשתלמת במיוחד – בעל העסק מוכר כמות גדולה ובתמורה נותן הנחה משמעותית שמשתלמת לכל הרוכשים. כולם מרוויחים.

איך מוצאים קבוצה להצטרפות? הדרך הקלה ביותר היא להיכנס לאתר של "סוגרים הכל לדירה" – קבוצת הקנייה הגדולה בישראל, מעל עשרים אלף חברים שכוללים כאלה שקנו דירות חדשות מקבלן, דירות יד שניה או משפצים.

המיזם שקיים כבר כשמונה שנים, הוקם על ידי דרור מגל ושי סטולר שזיהו את הצורך בכוח הקבוצתי. מאז הקמת "סוגרים הכל לדירה" כבר נערכו מעל 300 אירועי קניה קבוצתית וערבי דיירים שונים, וכמויות הכסף שנחסך בלתי יאמנו.

איך זה בדיוק עובד?

נכנסים לאתר ובודקים אילו אירועים יש בקרוב והאם הם רלוונטים לנו – יש אירועי מכירות ארונות הזזה, מוצרי חשמל, גופי תאורה, ריהוט, מזגנים ועוד. נרשמים חינם לאירועים (ויש בתאריכים שונים ובכל הארץ) וכך יכולים להגיע לאירוע, לקבל ייעוץ וליהנות ממחירים מיוחדים ומשתלמים במיוחד, מספקים שנבדקו על ידי צוות "סוגרים הכל לדירה", כך שיש גם על מי לסמוך בנושא האיכות.

מעבר לכך יש גם אירועים של תוכן כמו על איך לחסוך במשכנתא, או שילוב צבעים בעיצוב בשיתוף "טמבור" ועוד.

באתר ניתן למצוא גם המלצות על בעלי מקצוע איכותיים, הוגנים ומקצועיים. כבר לא צריך לסמוך על שמועות או גרוע מזה, לבחור בעל מקצוע לפי מגנט שהודבק על הדלת ואין לדעת מי מאחוריו. בעלי המקצוע המופיעים באתר מדורגים על ידי לקוחות שרכשו את השירות בפרמטרים כמו מקצועיות, רמת מחיר, שירות ועוד.

אחד האירועים השווים ביותר מתקיים ממש מחר-

מכירת חבילת תאורה בשיתוף "ברק תאורה בראשון לציון" .

מה במכירה? חבילת תאורה בהנחה של כ2600 ₪ על גופים לכניסה, למטבח, לסלון, לפינת האוכל, למקלחת, לחדר השינה של ההורים, ולחדרים, בבחירה ממגוון גדול של דגמים.

בנוסף כאמור יינתן ייעוץ לבחירה המתאימה ביותר לבית.

"ברק תאורה" נוסדה בשנת 1988 על ידי מעצב גופי התאורה שימי ברק, בוגר בית הספר להנדסאים ובית הספר לאדריכלות ועיצוב פנים. המגוון ב"ברק תאורה" עצום וכולל נורות קריסטל מודרניות, מנורות תלייה מפורצלן ומנורות קלאסיות, ספוטים, שנדליר, מנורות עומדות, מנורות ממתכות אצילות ועוד, בשילובים של קלאסי ומודרני.

במנורות יש גם פטנטים רבים כמו פסים מגנטיים שניתן להסתיר בקירות גבס כך שהאור מגיע מתוך הקיר, אפשרות לעמעם ולשנות אורות באמצעות שלט, מנורות בשילוב מוסיקה באמצעות בלוטות'  וכמובן אחריות מלאה על כל המוצרים.

היום כבר אין שום סיבה להוציא סכומים גדולים ולעשות את כל העבודה לבד, עדיף להצטרף לקבוצות רכישה ולקבל את הדיל המשתלם ביותר. ושיהיה בשעה טובה!