"סוויטי" – מתוק לי, בריא לי.

 

תה1

חורף, גשם, קר לנו, אנחנו רק רוצים משהו חם ומפנק. מוצרי התה כבר מזמן הם לא השקיק המסכן שסבתא היתה ממחזרת, או פקידי עיריה היו שותים מהעגלה של מחלקת התה, אלא הפכו לשפע ענק של חליטות ותמציות בטעמים שונים שכל אחד יכול למצוא את מה שטעים לו.

אממה- מה?  כולנו אוהבים מתוק, וכשמתחילים להוסיף סוכר לכל חליטה, למרות שאנו מרוויחים את היתרונות הבריאותיים של העשבים, עדיין אנחנו צורכים גם יותר מדי סוכר מיותר.

לעזרתנו מגיעה חברת B&D- שהם ראשי התיבות באנגלית של בטר אנד דיפרנט – חברה שמתמחה בייצור ושיווק מוצרי מזון טבעיים, שהופכים להרגלים בריאים. לחברה מגוון גדול של מוצרים טבעיים, מוצרים נטולי גלוטן ומוצרים מופחתי סוכר.

טעמתי את "סוויטי, – חליטה של פרחי קמומיל ותה ירוק, שכוללת עלי סטיביה נטולי קלוריות שנותנים את המתיקות שכל כך חסרה לנו, כך שאין צורך להוסיף אפילו גרגיר סוכר אחד. כל מה שצריך לעשות הוא לשים את השקיק (שמגיע באריזה מהודרת , אישית ואטומה) בתוך כוס, להוסיף מים רותחים ולהמתין שתיים או שלוש דקות ,וזהו, יש משקה מפנק, בריא ובעיקר – ללא קלוריות!.  מלבד לחסוך קלוריות, צמח הסטיביה מתאים גם לסוכרתיים ,והוא מתחבר לתכונות הבריאות מאד של פרחי הקמומיל שמסייעים להתמודד עם הפרעות עיכול, מתח, חרדה, זיהומים ונדודי שינה, ולתכונות של התה הירוק שמפורסם כנוגד חימצון חזק, כמסייע בהפחתה במשקל ובכולסטרול ומחזק את מערכת החיסון.

 

תה2

בגלל שהשקיקים אטומים , אפשר גם לקחת אותם למשרד או לכל מקום בנוחות.

וכן, בתמונה אתם רואים גם חתיכת עוגה ליד, כי היי- חסכתי בקלוריות בתה, לא מגיעה לי עוגה?

כשרות – בד"צ העדה החרדית, להשיג ברשתות שיווק, חנויות טבע ובחנויות מובחרות.