סטופמרקט- Stop and Shop!!!

 

סופ1

מה אנחנו מצפים מסופרמרקט טוב? חנייה נוחה ומרווחת, מבחר מוצרים מגוון, נקיון, עובדים אדיבים, מבצעים ומחירים טובים, טריות והתמצאות נוחה וקלה ביחד עם הרבה קופות כך שלא צריך לחכות הרבה זמן בתור.

 

את כל זאת ועוד מצאתי בסופרמרקט החדש "סטופמרקט" – סניף הוד השרון פתוח מינואר והומה קונים. הסניף הוא אחד מרשת שכוללת גם את קניון M הדרך – מושב בית חירות, הרצליה (קניון ארנה), יגור – קיבוץ יגור, קריות – מתחם I-way צומת ק.אתא, וחיפה – מרכז קסטרא (רח' פלימן 8).

למרות שמדובר היה ביום שישי בצהרים, והסניף היה מלא קונים, היתה שפע של חנייה בחניון העילי החיצוני ובחניון התחתי רחב הידיים שכולל מעלית ישירות לכניסה של הסניף (שבה אפשר כמובן לעלות ולרדת עם עגלות הסופר).

 

סופ2

קראתי ברשימת שעות הפתיחה שהסופר פתוח שבעה ימים בשבוע- כשבשישי הוא פתוח עד תשע בערב, מה שמאפשר זמן ארוך לקניות, ובשבת פתוח מתשע בבוקר עד תשע בערב, כך שאנשים עסוקים יכולים למצוא זמן פנוי לקניות. בשאר השבוע הסניף פתוח מתשע בבוקר עד עשר בערב ובחמישי עד אחת עשרה.

היתרון בסניף שעובד בשבת, הוא שהוא גם לא מחוייב לחוקי כשרות ולכן יש לצד מוצרים כשרים שיש בכל מקום (וכמובן מוצרים רבים שכשרים לפסח) גם מוצרים תוצרת חוץ ללא כשרות, שאי אפשר להשיג בסופרים רגילים, וכל זאת במרכז העיר, בגישה נוחה מכל מקום. (הרשת פתוחה גם בחגים).

 

סופ6

התחלתי לעבור עם העגלה במעברים השונים, המוצרים מסודרים כמו חיילים אחידים על המדפים בצורה שקל מאד למצוא בדיוק את המוצר הספציפי שמחפשים. השילוט ברור מאד, גם לגבי מה יש בכל מעבר, שניתן לראות כבר מרחוק ולהחליט לאן לפנות, גם ליד המוצרים עצמם – פירוט המוצר, מחירו, מחירו למאה גרם (או ליחידות השונות) כך שאפשר לעשות השוואת מחירים נוחה, ובעיקר- המון, אבל המון מבצעים- שמצויינים גם ליד המוצר וגם על מסך גדול.

 

סופ7

התחנה הראשונה שעצרתי בה היתה חנות היין הגדולה. פגשתי שם את איגור האדיב שהביא לי יין לטעימה (כפי שאפשר לראות בתמונה) והסביר על היינות השונים, כולל משלוח גדול של יינות כשרים שמגיעים לכבוד הפסח. במקום גם בירות כמו "מלכה" ונבחרות אחרות של גאווה ישראלית.

 

סופ4

המחלקה הבאה שבחנתי היתה האוכל המוכן, שחוסך בישולים ומאפשר הגשת אוכל ביתי במבחר ענק, מכל העדות והטעמים. לידה היתה מאפיה שהדיפה ריחות משגעים, ובהמשך גם דגים טריים  (דגי ים ובריכה) , איטליז עם בקר ועופות, וגן עדן של גבינות ונקניקים.

 

סופ5

העגלה שלי כבר היתה די מלאה כשהגעתי למחלקת הפירות והירקות. חיכו לי שם כמה הפתעות. קודם כל- הצבעים- עגבניות אדומות ועסיסיות, אננסים בגרסה שלמה או פרוסה ונקיה למי שרוצה לאכול על המקום, (ואגב אכילה על המקום- יש גם בית קפה קטן ליד המאפיה שבו אפשר לנשנש משהו אם חוטפים רעב או אם הילדים מנדנדים), לימונים ריחניים, מבחר ענק של עשבי תיבול שריחם הסגיר את הטריות הרבה שלהם , מלפפונים מוצקים ויפים, וחסה שאת הפריכות שלה אפשר היה לשמוע למרחוק (אין לכם מושג איזה כיף היה לקצוץ אותה לסלט אחר כך).

 

סופ9

מבצע מיוחד למחלקת הפירות בסניף הוד השרון הוא – בימים א-ה שוק פירות וירקות מיוחד במחיר שלושה שקלים לקילו בלבד, אפשר לראות את הפרטים בתמונה.

 

סופ11

ותראו את כל הטריות הזו….

 

סופ8

ועוד הפתעה- פנקס חתימות שבו מחתימים בכל קניה מעל 200 שקלים ואחרי שצוברים מספיק חתימות גם מקבלים מתנה מאה שקלים, ככה בשביל מצב הרוח הטוב.

 

סופ10

בזכות הניווט הקל, השלטים, העובדים והקופאית המהירה, סיימנו את הקניה במהירות ובנוחות, כל מה שהיה כתוב ברשימה נמצא ויותר, והעמסנו על המכונית. השבת מעולם לא היתה נוחה יותר וקלה יותר.

 

סופ3

#סטופ_מרקט #חווית_קניות_חדשה_בהוד_השרון  #הלידרים