סיגל בבאי- הפנים חוזרים לחיים!

Screenshot

הפנים הן כרטיס הביקור שלנו, הדבר הראשון שרואה האדם שפוגש אותנו.

הבעיה היא שישנם גורמים רבים הפוגעים בעור הפנים שלנו, משינויים הורמונליים הגורמים לפצעונים, דרך סביבה של זיהום אוויר, שמש, תזונה וחוסר שינה ועד כמובן תהליכי ההזדקנות הטבעיים שבהם רמת הקולגן יורדת, ויכולת ההתמודדות של העור עם המפגעים מסביב נחלשת.

לכן חשוב לטפל ולטפח את העור כדי להתמודד עם כל הנזקים הללו, למנוע אותם ככל האפשר ולטפל בהם כשכבר הופיעו.

IMG-20220819-WA0037

טיפול פנים אצל קוסמטיקאית מומחית ומנוסה הוא חלק מהתחזוקה הקבועה של העור, ואם אפשר גם להפוך את הטיפול לזמן של פינוק ורוגע, עוד יותר נעים וטוב.

במרכז הרפואי עדן בפתח תקווה, ישנו מעין גן זן קטן של שלווה עם ניחוח שמנים ארומטיים, מוסיקה רגועה ובעיקר הידיים הרכות והנעימות של סיגל בבאי, דרמתרפיסטית מומחית בבריאות העור וקוסמטיקאית מוסמכת מזה שנים רבות.

כבר  בשיחה הראשונית את (ואתה!!) יודעת שאת בידיים טובות – סיגל בודקת שאין לך רגישויות, מאבחנת את מצב העור ושואלת מה מפריע לך.

IMG-20220819-WA0036

לאחר מכן מגיע השלב הקסום שבו היא רוקחת במיוחד בשבילך את החומרים לטיפול, ממרכיבים כמו פפטידים, תאי גזע ממקור צמחי, וויטמינים, מינרלים, חומצות אינו, תמציות צמחים ועוד מרכיבים באיכות הגבוהה ביותר, כדי ליצור "הוט קוטור"- בהתאמה המדוייקת ביותר.

בתפריט הטיפולים ניתן למצוא ניקוי עמוק ורענון עור הפנים, טיפול לפני אירועים ההופך אותך למלכת הערב, טיפול לתיקון נזקי שמש ופיגמנטציה, התמודדות עם אקנה, טיפולים לנשים בהריון ובתקופת הנקה, מיצוק, טיפול עיניים ועוד הרבה , כשגם גברים זוכים לטיפול ייחודי בשל העור הגברי ובעיותיו.

הגעתי לסיגל אחרי שבוע מטורף של עבודה, והכניסה לחדר היתה כמו פסק זמן מהבלגאן שבחוץ. אי של שלווה. לאחר שסיגל איבחנה את העור שלי ואת ההעדפות שלי היא רקחה עבורי את החומרים המתאימים לי כשהיא מסבירה כל דבר ודבר- מהו ומה הוא עושה.

IMG-20220819-WA0024

בנוסף לחומרים שעיסתה על פני היו גם מסיכות, עיסוי במסיכת עיניים, מכשירים חשמליים שונים שטיפלו בעורי בעזרת תדרים ורטטים שונים, וכמובן שלא הוזנחו הצוואר והמחשוף שזכו להתייחסות רצינית ומפנקת. הפינוק כל כך מקיף שבזמן שהיתה על פניי מסיכת אצות, סיגל עיסתה את הכתפיים, הצוואר ולכל אורך הזרועות וכף היד, עד האחרונה שבאצבעות.

סיגל למדה וממשיכה ללמוד על החידושים האחרונים בתחום ומתעדכנת תדיר כשכמובן היא מקפידה שכל התכשירים בטיחותיים ופעילים בעוצמה.

שעתיים של טיפול חלפו בין רגע, וקמתי כשהעור שלי מרגיש רווי וחי, מבהיק וחלק.

בתמונות ניתן לראות שלבים שונים בטיפול, שכמובן מותאם לכל מטופלת ומטופל.

עוד פרטים על סיגל בבאי ב:

אתר, פייסבוק, אינסטגרם

לקביעת תור יש ליצור קשר בווטסאפ 052-8347327