סל כביסה מתקפל – או – איך לא חשבו על זה קודם?

אם הייתי צריכה לכתוב כרוניקה של הליך הכביסה אצלנו בבית, זה היה משהו כזה- המכונה מסיימת ומצפצפת בקול ענוג "ביפ ביפ" שפירושו "סיימתי, בואו לרוקן אותי". היא בדרך כלל זוכה להתעלמות. (כי מי שישמע אותה יצטרך להיות זה שמרוקן אותה, לא משתלם לשמוע אותה). המכונה ממתינה מעט ומצפצפת שוב במסר של "לא שמעתם אותי? " ואם עדיין מתעלמים, זה כבר זוכה לצפצופים עצבניים של "מתעלמים ממני? נראה אתכם! אני אשגע אתכם!". זה השלב שמישהו נכנע ופותח אותה, ואז מעמיס את הכביסה הרטובה לתלייה , אם בקיץ -בחבלים החיצוניים, ואם בחורף, על החבלים המתקפלים שמעמידים ליד המזגן.

איך מעמיסים? כאן יש פטנט ביתי המכונה "גיגית" , שיש לה היסטוריה של רחצת תינוק (לפני יותר מעשרים שנה) או נסיון רחצת חתולה (עד 2014, באלימות קשה מצד החתולה). הגיגית מתמלאת, נבעטת על הרצפה (כי היא כבדה להרמה והרוחב שלה לא נוח) עד לחבלי הכביסה הרלוונטיים, ואז כשהיא ריקה וסיימה את תפקידה, מושלכת לאמבטיה (כי למי יש זמן לעשות אמבטיות) וממתינה שם לקריאה הבאה, פשוט כי אין איפה לשים אותה.

עכשיו ב"ליפסקי" מציעים פתרון הרבה יותר פשוט – סל כביסה מתקפל, שכשאינו בשימוש ניתן לדחוק אותו לרווח של מכונת הכביסה והקיר או הארונות, וכשצריך אותו, מרכיבים אותו בשניה באמצעות הרחקת הדפנות ולחיצת הבסיס כלפי מטה, והופ- יש סל בנפח 38 ליטר ,שמספיק ל7-10 ק"ג כביסה (או דברים אחרים שרוצים להעביר ממקום למקום או לאחסן). גם הקיפול קל, רק צריך להצמיד את הידיות ולדחוף בעדינות את הבסיס כלפי מעלה.

ההתנסות שלי – בתמונות אפשר לראות את הסל הסגור, ואחר כך פתוח, ואת האחסון.

מכירים את ערוצי הקניות האמריקאים שמדגימים מכשירי כושר ביתיים ותמיד השוס הוא ש"אפשר לקפל ולשים מתחת למיטה"? (היכן שמצטברים עוד 1000 מכשירי כושר אחרים שמעלים שם אבק?). אז כן, בדקתי את הסל גם בקריטריון הזה… אבל מעדיפה לאחסן אותו ליד מכונת הכביסה , שיהיה ב"שלוף".

הסל מצוין כמובן גם לכל שימוש אחר, כמו איסוף צעצועי הילדים, עיתונים וכו', ויש לו עיצוב שמזכיר את סלי הקניות של פעם, בשביל הנוסטלגיה.

הסל רשום כפטנט והידיות נוחות לנשיאה. הוא עשוי מפלסטיק קשיח שמחזיק לשנים רבות, וקל לשטוף אותו.

הסל מגיע בצבעים לבן-שמנת, וורוד וכחול.

המחשה אפשר לראות כאן.  (וזה שבסרטון רואים אישה מכבסת לא אומר שגברים לא צריכים לעשות זאת).

הסל מצטרף לליין סלי הכביסה האיכותיים של ליפסקי ולמוצרים נוספים שימושיים ויפים לבית כמו פחי אשפה מעוצבים למטבח, מברשות אסלה תואמות לחדר השירותים, אביזרים לאמבטיה בעיצוב ראטן, סלסלות אחסון ועוד.

(בתמונות למעלה ולמטה- במצב פתוח ובמצב סגור)

להשיג ברשת הום סנטר, סיטי שופ ועוד.