סמוזי- ביו איטליה- שלוק נהדר של פרי וירק.

 

20190907_094149

אז החלטתם לצאת עם הילד לגן המשחקים. אתם רוצים לקחת עבורו נשנוש בריא ומחליטים על פירות. אתם שוטפים פרי, חותכים לחתיכות ואורזים בקופסה.

מגיעים אל גן המשחקים, ושולפים את הקופסה ואז… חלק מהפירות השחירו כי יש חמצן בקופסא, הילד מושיט יד מלאה חול אל החתיכה ויוצא שעם ביס פרי הוא גם נוגס במיטב חצץ ארצנו, ורוב הסיכויים שכל השאר יושלך הצידה. על ירקות בכלל אין מה לדבר.

גם אנחנו כמבוגרים בדרך כלל מתעצלים להתחיל לחתוך ולארוז ולדאוג שכל פרי וירק ישארו במצב מגרה לאכילה.

חברת "רוצים את הטבע"  פותרת לנו את הבעיה בנוחות – היא החלה לשווק בימים אלה את סידרת הסמוזי האורגנית של "ביו איטליה", חברה המתמחה במזון אורגני.

סמוזי הוא בעצם מחירת של פירות וירקות אורגניים בלבד, שגודלו ללא חומרי הדברה והנדסה גנטית ללא תוספת של סוכר, חומרים מלאכותיים או חומרים משמרים. כל מה שיש באריזה הוא 100% פרי, או פרי המשולב עם ירק.

בסידרה ישנם שישה שילובים שונים – תפוחי עץ ואוכמניות, גזר, משמש ודלעת, תפוחי עץ עם קיוו ותרד, תפוחי עץ עם תות שדה ובננה, תפוחי עץ עם אגס וברוקולי ומאה אחוזי שזיף.

היתרונות מרובים- ראשית , השילובים השונים מאפשרים גם למי שפחות מחבב ירקות, לצרוך אותם כשהם משולבים בצורה טעימה בפירות, האריזה היא אישית ונוחה לנשיאה ולאחיזה בזמן האכילה, גם בידם  של ילדים, הפקק בטיחותי וניתן לסגירה חוזרת כך שאם לא סיימנו את המנה, לא נורא, אפשר לשמור במקרר ליום המחרת ( יש לצרוך עד יומיים לאחר הפתיחה).

למרות שאפשר לאכול את המוצר כמו שהוא, אני שיכללתי את הרעיון והכנתי שייק בריא לשבת בבוקר. שמתי במערבל את הסמוזי ביחד עם חלב, קרח ומעט שיבולת שועל וערבלתי.

התוצאה היתה משקה מרענן ובריא. ניתן היה להמתיקו בעזרת מעט סילאן או דבש, אני העדפתי את הטעמים הטבעיים. ניתן להכין מהמחית גם קינוחים שונים כמובן שחוסכים לנו מעיכה של פירות.

כשר בהשגחת בית דין צדק דק"ק לונדון והמדינה ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

להשיג ברשתות השיווק, בתי טבע וחנויות פרטיות ברחבי הארץ.