עלילות תום יער על השביל

אז אחרי שהיתה גילי הנער, ואגס קימל אלילת הילדות, הקומיקאית המוכשרת (והמוטרפת על כל הראש) תום יער יוצאת למסע חדש ,במובן הכי מילולי של המילה. האמת, רק כשקראתי את התוכן כבר התחברתי, כי כמו תום, גם אני לא ממש חובבת לינת שטח, הליכה של יותר מחמש דקות ללא מזגן, או אקטים "רוחניקים" למיניהם, אבל איכשהו תום השתכנעה לעשות את זה (ומקללת את הבמאי כל רגע) והתגובות שלה הן פרייסלס.

אז תום יוצאת לדרך ובעשרה פרקים שמשודרים ב"יס קומדי" וב"יס VOD" , היא "עושה את השביל" ועל הדרך פוגשת המון טיפוסים, הזויים יותר או פחות (וגם חמור אחד שאמור לענות לשם "מתן"). בין לבין תום היא גם המון טיפוסים בעצמה, ולכולם , כמו לה – אין אלוהים. על הדרך היא גם לא מהססת להכניס את חייה האישיים וכך למשל כבר בהתחלה, כשהיא נפרדת מבן זוגה זה במילים "כשאני לא נמצאת אתה יכול להתעסק עם נשים אחרות אבל רק יותר מכוערות ממני" והתשובה שלו "זה יהיה קשה!".

בפרק הראשון כבר אפשר לראות כמה במבה אוכלים במסע כזה, איך מקימים , או לא מקימים- אוהל, ומהי "הליכת שועל" תוך כדי בליסת טון עשבים לא מזוהים. בפרקים הבאים כבר אפשר לראות חוויות כמו התחברות לברסלבים תוך זעקות "אבא!!", ריקוד הכרות עם אברים נשיים, גחלים שלוחשות לה "תום מה את עושה כאן?", נסיון לטפס על מיטת קומותיים באכסניית תיירים בלי לשבור משהו, טקס לידה מחדש , טבילה מקודשת, ומה לא.

הפרקים מסודרים בסדר גיאוגרפי  והפרק הראשון הוא ממש הערב (מוצאי שבת ה22 לחודש).

יצרו את הסידרה- ביחד עם תום- גם דניאל אדר ונטע שושני, המפיקים הם אבירם בוכריס ולי ירדני בוכריס, המפיקה הראשית היא עידית קליגר, התסריט שייך לתום יער, משה רוזנטל, עידן חגואל, עידו אדלר קציר, דרור אלעל, ועומרי לרון והבמאי הוא דניאל אדר (שכמו שתום הצהירה- חטף את הקללות שהוא עצמו הכתיב לה…).