"עקב אכילס" מציגים- שנהיה לראש ולגב זקוף!

Capture

החגים בפתח, אנחנו בדרך לארוחות החג ומתנה בידינו לשמח את בעלי הבית. השאלה אם הם באמת צריכים עוד "כד דקורטיבי לסלון" שיתפוס אבק ביחד עם 34635 הכדים האחרים שהם קיבלו ?

מה נותנים לשמח את מי שיקר לנו (או את עצמנו כי גם לנו מגיע?)

ידוע הוא שרובינו חיים בישיבה. אם אנחנו לא רקדנים מקצועיים אנחנו מבלים יותר מדי זמן על כסאות, כורסאות וספות מול מחשבים  והתוצאה גב כואב ותפוס שמציק לנו כל היום.

לעזרתינו מגיעים אנשי "עקב אכילס" – רשת מכונים שנוסדה כבר ב1997 על ידי רפאל קייקוב, דור שלישי לסנדלרים אורטופדיים הדואגת לכל מה שצריך בתחום האביזרים האורטופדיים והמדרסים בהתאמה אישית מקצועית.

באתר שלהם ניתן למצוא את המתנה המושלמת לנו ולאחרים לכבוד החג (ובכלל)  – כרית משענת גב ניידת, אורטופדית וארגונומית לתמיכה בגב התחתון כדי שהישיבה תהיה נוחה והגב יציב ורגוע.

2

(בתמונות למעלה- איך – לא- לשבת)

אישית, אני בעבודה תשע שעות בישיבה מול מחשב ואז מגיעה הביתה ו… מתיישבת מול המחשב הביתי. בלי לשים לב אני מחליפה הרבה תנוחות מכיוון שפשוט לא נוח לי ומציק לי בגב.

בעזרת הכרית האורטופדית ישבתי בתנוחה נוחה לי וזקופה, כך שגם לא אימצתי את הצוואר והעיניים וקמתי בלי לעשות "קולות רקע" אופייניים.

3

את הכרית ניתן לקחת גם למשרד, למכונית, לכורסא ולכל מקום בו אנחנו מבלים בישיבה, היא ניתנת להצמדה בקלות בעזרת רצועה והכיסוי שלה ניתן להסרה ולכביסה.

באתר של "עקב אכילס" ניתן להשיגה במבחר צבעים- בורדו, אפור, שחור, כחול כהה, שחור עם אדום, כחול ג'ינס במחיר מאד נוח של 175 שקלים בלבד, כך שניתן (ורצוי) לפנק כמה וכמה בני משפחה וחברים.

מעכשיו מתנת חג יפה, יוקרתית, מפנקת ונחוצה שתשמש אותנו ואת יקירנו לשנים רבות של בריאות ונוחות.

רשת "עקב אכילס" מציעה הנחות שונות לזכאים (משתנה מסניף לסניף).

עוד פרטים בסניפי הרשת ברשל"צ (הסניף הראשי), ירושלים, תל אביב וכמובן באתר.