פסטרמה בקר בסגנון רומני "מעדני יחיעם"- ארוחה מושלמת באפס מאמץ.

נק1

מכירים את אלה שמגיעים הביתה מהעבודה ומתחילים להעמיד סירי בישול ארוך? טוב, יש כאלה אבל רובינו רעבים ומחפשים ארוחה מהירה, טעימה, קלה מאד להכנה ורצוי שגם בריאה.

לעזרתנו מגיעים ב"מעדני יחיעם" ומציעים "פסטרמה בקר בסגנון רומני"- נתחי כתף בקר מעוצבים ומעושנים בציפוי פלפל שחור גרוס שמצטרפים לסדרת הפסטרמות המעולה של "מעדני יחיעם"- פסטרמה בטעם של פעם, פסטרמה ברביקיו על האש, פסטרמה הודו מעושנת, כתף בקר מעושן ועוד.

שפע המנות שניתן להכין מהפסטרמה (ומחברותיה לסידרה) הוא ענק וכולל מנות חמות, קרות, כריכים, מגשי הגשה, טוסטים וכמובן נשנושים כמו שזה היישר מהאריזה (טוב, אני עושה ככה, נראה לי עוד הרבה כמוני).

אני החלטתי לארגן ארוחת  בראנץ' של שישי בעזרת פריטטה (שזו מילה מפונפנת לחביתה עם המון תוספות כייפיות). כל מה שעשיתי היה לקצוץ כמה פרוסות "פסטרמה בקר בסגנון רומני" של "מעדני יחיעם", להוסיף חתיכות פטריות, פלפל ירוק וגמבה, לטגן אותם בשמן זית דקה שתיים, בנתיים לקשקש כמה ביצים לפי כמות הסועדים (החישוב שלי היה שתיים לאדם) ולשפוך מעל לירקות והפסטרמה המטוגנים קלות. זהו, מכאן זה כמו חביתה רגילה. להגיש עם מלפפון חמוץ משובח.

BeFunky-collage (5)

"פסטרמה בקר בסגנון רומני" היא ללא גלוטן ויש בה אחוז חלבון גבוה – 16% (!) ורק 3% שומן מה שהופך אותה לא רק לטעימה אלא גם לבריאה מאד.

כל סדרת הנקניקים הם ללא גלוטן ומגיעים באריזה נוחה לשימוש רב פעמי של 250 גרם.

חוץ מכל הטוב שבסידרה הזו, "מעדני יחיעם" השיקו לאחרונה סידרה נוספת- סדרת נקניקי הפרימיום- פסטרמה מהמעשנה, צלעות אסאדו על האש, ורוסטביף- שמביאים עימם חוויה שלל מעדניית בוטיק, וכן סדרת מעדני בשר בסגנון עולמי כולל סלמי סרוולט קלאסי ובסגנון הונגרי, סלמי צרפתי, סלמי הרץ, קורנדביף, פרושוטו עגל ועוד.

נק7

התוצאה של כל השפע הזו היא תשוקה עזה ליצור מגש שרקוטרי עם סוגים שונים לצד ממרחים איכותיים, לחמים טריים ולהזמין את כל החברים להינות (או במקרה שלי- לסגור את הדלת טוב טוב ולטרוף הכל לבד).

כשר בהשגחת הרבנות הראשית

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.