פרופ' אייל גור מציג- ResurFX – מצעירים את העור בנוחות ובמהירות.

20191203_180024

 

פגעי הזמן לא מתדלגים על איש מאיתנו, וסימניו נראים על פנינו ופוגעים במראה שלנו ובביטחון העצמי. כולנו רוצים עור חלק וחיוני, כזה המשדר נעורים ובריאות.

עד עכשיו אחת הדרכים להלחם בקמטוטים ובפגמי הזמן הייתה באמצעות פילינג כימי, פעולה דרסטית שבה ממיסים באמצעות חומצות את שכבת העור העליונה, ויוצרים קילוף שתחתיו יתגלה עור רענן  וחדש. הבעיה היא שהפעולה לעיתים דורשת הרדמה אם מדובר בפילינג עמוק וההחלמה יכולה לקחת חודשים שבהם העור אדום ורגיש, וזאת אחרי תקופת הקילוף שאורכת  כשבועיים שבהם בכלל אין אפשרות לצאת מהבית מכיוון שצריכים לחבוש מסיכה ולמרוח אבקות טיפוליות.

במרפאתו של פרופ' אייל גור, מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב, ניתן לעבור טיפול חדשני המחליף את הפילינג הכימי. מדובר ב ResurFX- המתאים למגוון מצבי עור, מחדש אתת הע ור ומעודד ייצור רקמת קולגן חדשה בעומק העור תוך כדי סגירת נקבוביות ועיבוי העור, וכל זאת ללא כלל פגיעה בשכבה העליונה של העור, ללא זמן החלמה ועם אפשרות מיידית לחזור לשיגרה.

במרפאה קיבלה את פני שרונה תדמור, שבחנה את עורי וקבעה את סוג הטיפול המתאים לי. ביקשתי לטפל בקמטוטים בלחיים ובחלק התחתון של הסנטר. ציינתי כי בשפה העליונה עברתי בעבר טיפול סיליקון, מה שמונע הרבה סוגי טיפולים כמו הזרקות.

את טיפול ה ResurFX ניתן לקבל גם למי שטופלה בעבר בסיליקון, וזו בשורה טובה למי שעד עכשיו הוגבלה באפשרויות הטיפול לקמטוטים.

הטיפול שהותאם לי נחלק לשלושה חלקים.

החלק הראשון היה OXYGENEO, טכנולוגיה חדשנית להעשרת העור בחמצן טבעי. התחושה היתה כעין קירצוף של  העור, מעט מעקצץ ויחד עם זאת יכולתי כמעט לראות את העור נושם לרווחה. טיפול זה מייצר תוצאות הנראות לעין כבר בטיפול הראשוןן, כולל שיפור הגוון וטקסטורת העור.

20191203_182420

השלב השני נועד להתמודד עם קופרוז שהחליט להתלבש על הלחי שלי, ולשם כך השתמשה שרונה בטכנולוגיית IPL – ידית פילטרים מיוחדת של "לומניס" היורה הבזקי אור החודרים לרקמות, יוצרים חום שהורס  את הפיגמנטים באופן מבוקר בלי לפגוע בכל מה שמסביב , כשהידית גם מקררת את כל אזור הטיפול.

עיני כוסו במגינים מפני  האור, הרגשתי מעין "יריות" של נקודות חום קלות, כמו גומיה משתחררת. כמה הבזקים בנקודות הנדרשות וזהו. הטיפול מצויין לכתמי גיל ושמש, פגמנטציה  הורמונלית, כתמי לידה, גוון  עור שאינו אחיד ועוד.

20191203_183132

 

לקראת השלב השלישי של הטיפול שלי, גולת הכותרת – ResurFX.  בתחילה  נמרחו פני בג'ל , משהו כמו זה שמשתמשים בו לאולטרה סאונד. לאחר מכן הגיעה ידית הלייזר היורה קרניים הפוצעות את השכבות הפנימיות של העור, מה שמעודד ייצור קולגן המחדש את העור. העור הופך לחלק יותר, מוצק והדוק יותר.

יש להדגיש, לא מדובר בטיפול פינוק. אין כאן ליטופים. מדובר בתחושה של חופן דקירות, שמורגשות בעיקר באזורים רגישים כמו מעל לשפה העליונה. הפעולה אורכת מספר דקות בלבד כך שהתחושה בהחלט נסבלת.

20191203_183336

לסיום הונחה על פני מסיכה מרגיעה, ושוחררתי לדרכי חופשייה מכל מגבלה.

הטיפול ניתן רק אצל רופאים באישור משרד הבריאות ו הFDA .

20191203_183608

 

את התוצאות ניתן לראות כעבור חודש, וההמלצה היא סידרה של חמישה טיפולים אחת לחודש, (וניתן לבצע גם בחודשי הקיץ).

במרפאה של פרופ' אייל גור שלבים בין כירורגיה פלסטית מתקדמת לרפואה אסתטית כולל הטיפולים החדישים ביותר במיטב הציוד. פרופ' גור ידוע בעולם כמוביל בתחום שיחזור תנועות  פנים אצל ילדים ומבוגרים שעברו שיתוק בפניהם, ובמרפאה ניתן לקבל טיפולים כמו הזרקות  בוטוקס וחומרי מילוי, טכנולוגיות לייזר לשיפור איכות העור, טיפול בהזעת יתר וצלקות, פיסול האף, הצערת גב כף היד ועוד.

20191203_184540

לפרטים נוספים:

בטלפון 03-7678004, או באתר האינטרנט של המרפאה.