פרימור: מיצי תפוזים ואשכוליות אדומות סחוט טבעי אורגני- כותרת ארוכה למיץ משובח.

20200318_173302

כשמפרסמים מוצר, בדרך כלל מדגישים את כל מה שיש בו. במקרה של "פרימור מיץ תפוזים סחוט טבעי אורגני" ו"פרימור מיץ אשכוליות אדומות אורגני" שווה לשים לב למה שאין  – המיצים הם ללא סימון אדום.  המיצים סחוטים מפירות אורגניים טבעיים, ממש כמו לקטוף מהעץ ולטפטף אל תוך הפה.

מבחינתי אין כמו לקום בבוקר ולשתות מיץ שנסחט זה עתה, אבל לכמה מאיתנו יש זמן להתחיל לחתוך פירות וללחוץ במכונה הגדולה או בתנועות סיבוביות כמות לא קטנה של פירות כדי להפיק כוס אחת, וזה בהנחה שבכלל קנינו מספיק פירות ושהם לא נרקבו לנו בנתיים.

המיץ מצויין צונן או בטמפרטורת החדר, כל אחד כפי שהוא אוהב. בתמונה אפשר לראות שאני עשיתי ממנו את הגירסה שלי ל"קפה ועוגה" ושיניתי ל"מיץ כל כך בריא שלא נורא שאני אוכלת עוגה ליד כי זה מתקזז". למתקדמים- ניתן להוסיף את המיצים לקוקטיילים כמו עם וודקה או רום.

20200318_173948

המיצים לא קיבלו את המדבקה האדומה היות והם סחוטים וטבעיים מחומר גלם אחד, מאה אחוז אמא טבע.

סדרת המיצים האורגניים מצטרפים לסדרת המיצים הסחוטים והמצוננים  של "פרימור" הכוללת מיץ תפוזים 100% סחוט טבעי, שהוא המיץ האהוב והנמכר ביותר בישראל בקטגוריית המיצים הסחוטים, מיץ רימונים 100% טבעי הנחשב לפרי בעל הערכים התזונתיים הגבוהיים ביותר, והחבר האחרון שהצטרף – מיץ אננס 100% זחוט טבעי, שכמו חבריו – מפרי מאיכות מובחרת, ללא תוספת חומרים משמרים או סוכר.

בנוסף למיצים הסחוטים והמצוננים מייצרת פרימור מגוון רחב של משקאות קלים, מיצים ונקטרים מבוססי פרי, ורכזי פירות לשוק המוסדי.

הבקבוקים הם בגודל 750 מ"ל והם נמכרים ברשתות המזון ורשתות הטבע האורגניות.

כשרות מהדרין של חוג חתם סופר והרבנות קריית מלאכי.