"פרימור" עוטה אדום (וטעים במיוחד!!)

הסדרה האדומה של פרימור הדמיה רוני ברוקס ופרסום יהושע

(בתמונה העליונה- הדמייה רוני ברוקס)

אני משוחדת כאן, אדום הוא הצבע האהוב עלי- המכונית שלי אדומה, השפתון והלק על הצפרניים אדום, האקססוריז האהובים עלי הם אדומים , הבנתם את הפרינציפ..

מסתבר שאדום הוא גם צבע בריא, בעיקר בתכונות תזונתיות של מזון אדום – פירות אדומים מכילים שפע של נוגדי חימצון, וויטמינים ומינרלים שאנו זקוקים להם.

ב"פרימור"  נענים לביקוש לשילובי טעמים ייחודיים שיהיו גם בריאים וכמובן טעימים, והשיקו בימים אלה את "הסדרה האדומה"- מיץ תפוח רימון סלק ולימון, מיץ תפוח ודובדבן ומיץ תפוח וחמוציות המבוססים על פירות אדומים.

המיצים החדשים מגיעים בבקבוקים של 750 מ"ל, מצויין לשני אנשים צמאים, או כבסיס לשייקים, קוקטיילים נהדרים כי המיצים משתדכים עם הרבה מתכוני קוקטיילים וגם נראים נהדר בכוסות ההגשה, ועוד.

ב

אנחנו בחרנו להכין שייק ממיץ התפוח דובדבן, בצירוף פשוט של קרח ומעט שיבולת שועל לתוספת בריאות וסמיכות.

ג

אני מתכננת בעתיד לנסות אותם גם על בסיס חלבי וכמובן אלכוהולי, וכן להקפיא מיץ כמו הקרחונים של פעם לימים לוהטים.

ד

שתי דקות עבודה ויש משקה נהדר.

הסדרה האדומה מצטרפת למגוון המיצים הסחוטים והמצוננים של "פרימור", הכוללת מיץ תפוזים 100% סחוט טבעי – המיץ הסחוט הנמכר ביותר בארץ, ומיץ רימונים 100% סחוט טבעי, הנחשב לפרי בעל הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר.

ה

"פרימור" הינו המותג המוביל בישראל בייצור ושיווק מיצים סחוטים ומצוננים, חברת "גן שמואל מזון". בנוסף מייצרת פרימור מגוון רחב של משקאות קלים, מיצים ונקטרים מבוססי פרי בעלי אורך חיי מדף ארוכים וכן רכזי פירות לשוק המוסדי.

כשרות חוג חתם סופר פ"ת והרבנות נחל שורק.

להשיג ברשתות המזון והחנויות המובחרות ברחבי הארץ.