צ'ימיצ'ורי "נפטון"- ארררריייייבבבההה ארגנטינה!!

20200811_181531

כל חובב  בשר יודע שכשיש בשר משובח, לא צריך שום דבר בנוסף. הצ'ימיצ'ורי הוא היחיד שמורשה להתקרב לחיך של קרניבור שמתענג על הבשר העסיסי.

רוטב צ'ימיצ'ורי הוא תערובת של עשבי תיבול כמו פטרוזיליה, כוסברה, פלפלים, תבלינים ושום, ביחד עם שמן שעוטף את הכל.  הסוד הוא באיזון המרכיבים לטעם המושלם ומדובר בתורה קשה לביצוע.

20200821_213730

אבל לא צריך להתאמץ, כי ל"נפטון", המומחית לפיתוח , ייצור ושיווק תבלינים, תערובות תיבול, ממרחים ורטבים יש את כל הקסם  בצנצנת.

הצ'ימיצ'ורי של "נפטון" משתדך מצוין לכל בשר- מהגריל והתנור, מהנקניקיות ועד לנתחים נוטפי שומן, ולא רק- גם לדגים, ירקות, פחמימות כמו תפוחי אדמה ופסטה וכמובן כבסיס לכריכים.

אני שידכתי את הצ'ימיצ'ורי לקציצות בקר ביתיות (ועל הדרך גם לפירה שנח מתחתם). כבר כשפותחים את הצנצנת אפשר להריח את ה"קיק" של הרוטב, והטעם אכן מעלה בדרגה את הבשר, נותן את העיקצוץ ואת העשביות והשמן. אין צורך בכמות גדולה כי הרוטב מרוכז ולכן הצנצנת מספיקה להרבה זמן (או להרבה קרניבורים).

הצ'ימיצ'ורי של "נפטון" הוא ללא מונוסודיום גלוטמט, צבעי מאכל או חומרים משמרים.

הוא פרווה, וכשר בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים והרבנות הראשית באר שבע וניתן להשגה ברשתות כמו יינות ביתן, חצי חינם, ברקת, מחסני השוק, סלאח דבאח ובחנויות פרטיות ברחבי הארץ.