קיץ על החוף- עם "NESTEA" חדש!!

השמש קופחת, הגלים מכים על החול, פרשנו את המגבת, נמרחנו בקרם הגנה, וכולנו מוכנים לחגיגת קיץ, עם אבטיח קומפלט.

ומה חסר לנו? משהו מרענן, קר, מקפץ בפה וטעים- או במילים אחרות – NESTEA- והפעם בטעמים חדשים ומיוחדים לקיץ- תפוח מוגז, וענבים.

התפוח המוגז מצטרף לסידרה התוססת של NESTEA מוגז שכוללת טעם אפרסק, לימון ודיאט אפרסק, כולם מבעבעים ומשחקים על הלשון. הבקבוק בגודל ליטר וחצי מתאים בדיוק לשפת הים (או הבריכה, או סתם על המרפסת) ומרווה את כל בני המשפחה.

אחד הדברים שאני אוהבת לעשות עם נסטי הוא להקפיא בתבנית קוביות קרח מסיליקון, ואז אפשר להוסיף את הקוביות למשקה והן לא מדללות מכיוון שהן אותו טעם . דבר נוסף שכיף לעשות הוא כמובן קרטיבים- בריאים, טבעיים, ומצויינים לילדים.  (ובשקט בשקט ההורים יכולים לערבב בקוקטיילים אלכוהולים תוססים…)

טעם נוסף וחדש הוא טעם הענבים, בבקבוקים של ליטר וחצי משפחתיים או בקבוקים אישיים של חצי ליטר, מה שמאד פופולארי אצל ילדים (שווה לשים להם בתיק האוכל, לעידוד שתייה בריאה).

כמו כל מוצרי "נסטי"- גם המשקאות החדשים מיוצרים באיטליה, במפעל סאן פלגרינו, המים המינרלים המשובחים שמגיעים מהאלפים ועתירים במינרלים שמגיעים מהסלעים, כך שמשקאות התה יוצאים רעננים וצלולים במיוחד ומכילים הרבה נוגדי חמצון טבעיים. כמובן שהמשקאות לא מכילים חומרים משמרים או צבעי מאכל.

להשיג בכל רשתות השיווק.