קיץ תוסס עם "גרופר".

1

יש דברים שאפשר לדעת מהתחלה. כבר כשלירון קופר ויובל גרודק, חברים ללימודים, פיתחו את "גרופר" הם ידעו שעלו על רעיון מנצח – משקה מוגז מרענן וטעים שהוא גם בריא וטבעי- רק פרי אורגני, מים, גז וזהו.

"גרופר" הושק בגיוס המונים וזכה להצלחה מסחררת, ובקבוקי הזכוכית שלו, כולל הפקק שאפשר לפתוח ידנית ללא פותחן, נחטפו בכמויות.

שני החברים צירפו אליהם את עפר שכטר כשותף עסקי מלא ומכאן כבר אי אפשר היה לעצור את ההתלהבות – שלושת הטעמים הייחודיים כבשו את ישראל:

תפוזזה – תפוז דם ודומדמניות, תפוחחה  – תפוח ואננס ולימוננדה – לימון וליים.

2

המשקאות טעימים כמו שהם ומצויינים כבסיס לקוקטייל (ובאתר "גרופר" ניתן למצוא רעיונות לקוקטילים שיעשו הרבה שמח).

החום בחוץ נתן לי את הרעיון להפוך את משקה ה"גרופר" לסורבה, אפילו בלי מכונת גלידה. כל מה שעשיתי היה לשפוך את המשקה לכלי ניירוסטה שטוח, לשים בפריזר וכל כמה זמן לגרד עם מזלג עד לקבלת מרקם ברד.

את הברד ניתן לאכול כמו שהוא (בהנאה רבה!) או לנצלו כמרכיב בקוקטייל אלכוהולי או לא.

3

בקיץ הזה (וכל הזמן בעצם) אין צורך לשתות כל מני משקאות עם רשימת מרכיבים לא ברורים שלא מבשרים טובות, כשיש את "גרופר" – משקה קליל ובריא, ללא תוספת סוכר, ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל או חומרי טעם וריח, רק פירות אורגניים עם כל הטוב שבהם ובתור בונוס- גם פחות קלוריות.

4

"גרופר" – כשר בד"צ יורה דעה הרב מחפוד, נטול גלוטן  ובעל תו "ויגן פרנדלי".

להשיג במעל ל1500 לוקיישנים ברחבי הארץ – שופרסל, צה"ל, תחנות דלק דור אלון, רוב רשתות הטבע, מדניות, בתי קפה, AMPM, טיב טעם ועוד, וכמובן באתר (ששווה להכנס אליו בלי קשר, כי יש שם הרבה רעיונות, קוקטיילים, וקהילה תוססת- תרתי משמע).