קלינקס – ל(כמעט) כל הרגעים בחיים.

כשמתרגשים, כשעצובים, כשהאיפור לא כל כך מצליח, כשיש לכלוכון שצריך להסיר, כשלילדים יש אצבעות דביקות והם רוצים לגעת לך בחולצת המשי היקרה, כשעדשת המצלמה מתלכלכת,  ובעיקר כשהאף דולף ומנוזל- תמיד צריך ממחטת טישו. לפני מאה שנה הגבר האבירי היה שולף מכיס החליפה שלו ממחטה ומושיט אותה לעלמה הדומעת, (ובקומדיות היא היתה מוחטת את אפה בקולניות לא חיננית בעליל ואז מושיטה אותה חזרה לגבר שלא יודע מה לעשות עם זה ובדרך כלל אומר לה "תשמרי את זה"). ממחטות הטישו פתרו את בעיות הנקיון והכביסה בכך שהן חד פעמיות, מחירן נמוך מאד פר יחידה כך שאין בעיה להשליכן והן נעימות ורכות ולא מגרות את האף או הפנים.

"קלינקס" הוא מותג הטישו הראשון בעולם, ונמצא איתנו כבר 92 שנים, אחרי שהומצא על ידי "קימברלי קלארק" בהתחלה כמסיר קרם פנים שהתחבב במהירות על כוכבות הוליווד, ואז כממחטות, שבאו באריזות צבעוניות ובעיקר נשלפות אחת אחת כך שאפשר ביד אחת למשוך ולהוציא וזה לא נתקע.

מאז עברו הרבה ממחטות על הרבה אפים ופנים, והיום "קלינקס" נמכרים בכ150 מדינות בעולם ולמעשה הפכו לשם גנרי.

ב"קלינקס" לא שוקדים על השמרים ומפתחים כל הזמן מוצרים חדשים- אם במוצר עצמו כמו ממחטות עם תחליב לחות כדי לא לגרות את האף שמגורה ממילא, או תמציות אקליפטוס וג'ינג'ר לימון להקלה על ההצטננות, או בעיצוב המוצר- באריזות מעוצבות ואופנתיות שגם נוחות לשימוש וגם נראות יפה על כל מקום בו הן נמצאות , אם באופן זמני למשל כשמצוננים, או באופן קבוע (למשל ליד שלט הטלוויזיה לצפייה בתוכניות מרגשות במיוחד – מישהו אמר "אקסטריים מייקאובר?)

מתוך מבחר האריזות (קופסאות ועטיפות ניילון- ביחידה אחת או בזוגות ושלישיות, אריזות TO GO  וכמובן סוגים שונים של ממחטות, בחרתי מקום לכל קופסה ואריזה-

ליד המיטה כשחולים (ביחד עם טיפות אף ,מדחום וטלפון לאמא)

במגירה של הדברים השימושיים (שיהיה בשלוף)

ובתיק לעבודה ביחד עם הסוודר (כי עדיין לא ממש חורף, אבל כבר קריר כשיוצאים וחוזרים)

טישו של קלינקס הוא לכל מצב- גם כשחולים, גם כשבריאים!