קרקר פשתן – לנשנש בריאות.

"ארוחת ביניים" זהו המונח המתאר את הרגעים האלה ביום, בדרך כלל בעשר או אחת עשרה בבוקר, ובארבע אחרי הצהרים, כשבא לנו נשנוש, משהו לאכול, שלא יהיה כבד מדי כי אנחנו כבר קרובים לארוחת צהרים או ערב, אבל שיחזיק אותנו ושיהיה טעים, ואם אפשר גם את הקראנץ' אז בכלל מעולה.

לכל הדרישות האלה, כדאי להוסיף גם דרישה לבריאות – פחות פחמימות, יותר מרכיבים בריאים, או בקיצור "קרקרים פשתן" של "ביכורים מזון ומאפה" שמגיעים לחנויות כעת בטעמי שום, זעתר וטעם טבעי. ניתן לנשנש אותם כמו שהם או להעמיס עליהם כל מה שבא- גבינות שונות, טחינה, ירקות, חומוס, טונה, סלמון ונקניקים וכמובן זיתים, חמוצים וההמלצה שלי – חביתה ועלה חסה.

 

20190706_092409

אחד היתרונות הגדולים של "קרקרים פשתן " הוא שהם דלים מאד בפחמימות- למעשה רק גרם אחד של פחמימה בכל קרקר, כך שכל מי שלא רוצה או לא יכול לאכול פחמימות כמו בסוגי דיאטה שונים או אנשים סוכרתיים, יכולים לנשנש בכיף.

הקרקרים עשויים מזרעי פשתן טחונים וממש מתפוצצים מרוב חלבון (40 גרם חלבון ב100 גרם קרקר!), לצד אומגה 3 סיבים תזונתיים.

הם אינם מכילים חומרים משמרים, רכיבים מהונדסים גנטית או רכיבים מהחי, מה שאומר שהם גם טבעוניים, וכמובן שאין תוספת סוכר.

אני ניסיתי את הקרקרים ביחד עם גבינה לבנה שהוספתי לה מעט פפריקה מעושנת, ולצידה סלט ירוק קטן, ויצרתי ארוחה קלה בריאה ומשביעה.

הקרקרים מגיעים כשהם ארוזים בשלוש אריזות נפרדות כך שאפשר לשמור על הטריות, ואחרי שפותחים אריזה, מומלץ לשמור את הקרקרים בהקפאה כדי לשמור על האיכות המקסימלית.

הקרקרים הם האחים החדשים במשפחת לחמי הפשתן של "ביכורים" לצד לחמניות ולחם טריים שמיוצרים מזרעי פשתן טחונים.

 

להשיג ברשתות השיווק ובבתי הטבע ברחבי הארץ.