רוגעלך שוקו וניל "אחוה" – גם לאורחים, גם למארח!

 

20181223_181313

כשמתארחים "על קפה ומאפה" או מזמינים שילוב כזה בבית קפה, אף פעם לא יודעים מהו ה"מאפה" שמגיע, אבל אין אחד שלא שמח כשהמאפה הוא רוגעלך. משהו ברכות ובשפע המילוי של הרוגלעך נותן הרגשת פינוק עשירה, או עושר מפנק, לא משנה איך תגדירו את זה ,העיקר שזה יהיה על הצלחת שלי, ורצוי יותר מאחד, כי המילה בעצמה היא בלשון רבים, אחרת זה היה רק "רוגלע" ואין בעצם מילה כזו כי בעצם אף אחד לא מסתפק ביחידה אחת של הטעים טעים הזה.

הבעיה היא שכשקונים רוגלעך לא תמיד הם טריים, וזו אכזבה גדולה. מצד שני, להתחיל להכין בבית זו עבודה שלא מתאימה לכל אחד, בעיקר כשאין זמן.

 

20181229_093734

מה עושים? מחפשים על מדפי רשתות השיווק את הרוגעלך של "אחוה" שנשמרים בעטיפה טריים ממש כאילו נאפו עכשיו. אין לי מושג מה הסוד שלהם, אבל הרוגלעך בטעם ומרקם בייתיים לחלוטין ומפנקים.

ועכשיו ל"אחוה" יש הפתעה מפנקת חדשה- רוגלעך בטעם שוקו  – וניל , יפים למראה וטעימים על הלשון.

הרוגלעך עשויות מבצק שמרים רך ועשיר עם קקאו, וממולאות בקרם טעם ווניל מה שיוצר מראה מהמם של שחור ולבן.

הרוגלעך מגיעים במגש שאפשר גם להכניס לתנור לחימום (ללא העטיפה) ותוך דקות לקבל מטעמים שממלאים את הבית בניחוחות אפיה שאי אפשר לעמוד בפניהם.

פתחתי את החבילה בבוקר שבת סגרירי, וחיממתי כמה שניות במיקרוגל (מודה , התעצלתי להפעיל את התנור למרות שהתנור זו המלצת הייצרן). הוספתי כוס שוקו ליד.

המאפים היו טריים כאילו הרגע יצאו מהאפייה, והריח בהתאם. המתיקות העדינה פתחה לי את היום בחיוך.

"רוגלעך שוקו – וניל" מצטרפים לחברים האחרים בסידרה רוגלעך בטעם שוקולד, רוגלעך קינמון ורוגלעך בטעם וניל עם שוקוצ'יפס כך שכל פעם אפשר להפתיע את האורחים (ואת עצמכם) במחיר שווה לכל נפש.

הרוגלעך כשרים פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים, מגיעים באריזות של 400 גרם וניתן להשיגן ברשתות השיווק המובחרות.