"שבועות בעיר האומנים" – 13.5.21, כל היופי במקום אחד.

BeFunky-collage

עריכה: עקב המצב, האירוע נדחה. מועד חדש יעודכן.

 

בשנה הלא פשוטה שעברה עלינו, רובינו שהינו הרבה בבית וזו היתה הזדמנות לבדוק איפה אפשר לקשט, לחדש ולהוסיף.

אחת הדרכים המצויינות להתחדשות במחיר נוח היא עבודת אומנות שיוצרה באהבה ומאפשרת לנו לצבוע את הבית (ואת עצמנו) בצבעים רעננים.

יריד האומנים FUN EXPO התקיים בעבר בגני התערוכה, אולם עכשיו כדי לאפשר לכמה שיותר אומנים להציג בכל רחבי הארץ, ולהתפרנס בכבוד, האירוע פוצל לארבעה אירועים במהלך השנה, כש"שבועות בעיר האומנים" הוא הראשון שבהם.

היריד נערך ב13 למאי 2021- בבית הצנחן ברמת גן, הכניסה היא חינם וכך אפשר בקלות ובנוחות למצוא הפתעות לעצמנו וכמובן למתנות לחג השבועות.

ביריד מציגים עשרות אומנים ובהם ציירים, מעצבי תכשיטים, תיקים ואופנה, יוצרי בובות וחפצי נוי, מוזיקאים ואומני רחוב. במהלך היריד יתקיימו גם סדנאות יצירה וריקוד.

ביריד גם מופעי רחוב של קוסמים ומוזיקאים, פינות איפור ומדיטציה, צמחי מרפא, סדנאות עיצוב בובות וריקודי בטן וגם אורחים מיוחדים- ההרכב "אַרִיָה" הדור הצעיר של הסטודיו לאופרה בבת ים, שיציג קטעים מוזיקליים מהמחזמר המקורי "סוד הולדתו של דוד המלך", המגולל את סיפור מגילת רות, כיאה לחג השבועות.

היריד הוא ביוזמת עמותת UNITY ART לקידום אומנים והוא יתקיים ב-13.5.2021 בבית הצנחן, רח' רוקח 121 רמת גן, בשעות 15:00 – 21:00. פרטים בעמוד הפייסבוק