"שואו רום" מטבחי "סמל" – הלב של הבית, היוקרה שבמטבח.

1

השבוע נפתח בראשון לציון הסניף המפואר של "מטבחי סמל"- ולא סתם סניף אלא "שואו רום" של החברה שמובילה את תחום מטבחי היוקרה בישראל.

הסניף המשתרע על פני 500 מ"ר, הוקם בהשקעה של כ10 מליון שקלים  ומשובץ בתשעה מטבחים חדשניים המקיפים את כל החידושים, החומרים, העיצובים הייחודיים וטכנולוגיית הצביעה הירוקה, כאלה שלא נראו מעולם בארץ.

2

כבר בכניסה מוצג בגאווה מטבח העשוי מסלע שנחצב במיוחד עבור החברה והאי שלו מפוסל בצורה א סימטרית – יצירת אמנות מושלמת, המשלבת יופי וצבע ייחודי לצד פונקציונליות ונוחות בזכות ארון העץ המיושן שנוצר בטכנולוגיה מתקדמת והוויטרינה המרחפת.

3

ברחבי האולם מוצגים עוד מטבחים המשלבים קלאסיקה וויקטוריאנית עם קישוטים, גימורים ופיתוחים בעבודת יד אמן מוקפדת, מטבחים בקווים נקיים ישרים בסגנון מודרני המשלבים ברזל, נירוסטה, עץ וקרמיקה, מטבחי עץ המכניסים את הטבע הביתה ומטבחים לבנים נצחיים למראה נקי ומבהיק, הכל מקולקציית 2024.

בכל פינה באולם ישנן הפתעות כמו דלתות סודיות הנפתחות ונסגרות במגע קל וחושפות או מסתירות את אזור הכיור למשל, או כפתור נסתר בתוך מגירה שהופך אי ישר וחלק למדף מתרומם בו אפשר לאכסן צנצנות ותבלינים ולהחביאם כשצריך יותר שטח, הגשמת חלום של בשלנים ומארחים.

4

הבעלים- ברטו מוהדב, ויקי שדה וסברינה מוהדב גאים לספר כי חשוב להם להציג את החידושים העדכניים ביותר, לצד סטנדרטים כמו התאמה כפולה- הן לצרכי הלקוח והן לדרישות החומר והמבנה, שימוש בחומרי גלם ופרזול מהרמה האיכותית ביותר, הקפדה על עבודה מקצועית וגימורים מדוייקים והתעדכנות בחידושים הטכנולוגיים האחרונים ושילובם במטבח החדש הנבנה עבור הלקוח.

כדי שהלקוח יקבל את כל תשומת הלב הביקור בסניף הוא בתיאום מראש ובליווי מעצב מקצועי שיסייע לו להפוך את המטבח שלו ללב החם של הבית, בהתאמה אישית מדוייקת ובאווירה רגועה וקשובה.

5

השואו רום של "מטבחי סמל"- רחוב ילדי טהרן 6 ראשון לציון.

עוד פרטים ואפשרות לתיאום פגישה- באתר