"תבליני מימון" מציגים – EXTRA – חווית טעם ופריכות.

20210110_201039

פריכיות הן כבר שנים רבות להיט בישראל. עד כדי כך שלפני שנים יצרני פריכיות היו בטוחים שבישראל ישנם כעשרים מליון אזרחים לפחות, לפי כמות הפריכיות הנמכרות.

מאז זרמו הרבה נשנושים בנהר וכעת משיקה חברת "תבליני מימון" סדרת מוצרי פריכיות חדשה העושה מהפכה של ממש בתחום.

מדובר בשיווק חדש בישראל של המותג הבינלאומי Rice-up מבולגריה, המוכר לכ60 מדינות ברחבי העולם ועכשיו כאמור בישראל.

בסלסילת המוצרים שניסיתי יש מגוון רחב של פריכיות, כולן מאורז חום מלא, ללא גלוטן, ללא חומרים משמרים וללא תוספת סוכר, והם מגיעים באריזה  השומרת על הפריכות שהיא האלף בית של כל נשנוש באשר הוא.

20210110_201111

בין הטעמים שניסיתי היו מלח ים, צ'ילי חריף (באמת חריף!), עדשים אדומות ופפריקה, וניסיתי אותם גם כמו ושהם וגם עם מטבלים שונים כמו גבינה לבנה וטחינה, ובמתוקים כמובן שהייתי חייבת לטעום את מגוון השוקולדים המצפים את הפריכיות- שוקולד לבן, מריר וחלב- כולם בלגיים איכותיים.

מבחינת החוויה שלי – במלוחים למרות שמדובר באורז חום, האסוציאציה שלי היתה דווקא פופקורן בשלל טעמים. הפריכות אכן באקסטרים, והדקיקות של הפריכיות, בניגוד לדימוי הפריכית כ"דיסקית", מפנקת את הלשון בטאצ' נוסף של מרקם.

20210110_201206

סוגי התיבול השונים- מהעדשים שהן יותר "רגועות" בטעם ועד לעיקצוץ של הצ'ילי החריף יוצרים בכל פעם חטיף חדש, ושילוב חדש עם מטבלים שונים או בלעדיהם.

במתוקים- שמחתי לגלות שמדובר בשוקולד איכותי ולא בכל מני "בטעם" המקובלים בשוק.

20210110_202130

מלבד הטעמים שציינתי כאן יש עוד רבים בסדרת הEXTRA- פריכיות עם תוספות צ'יה, קינואה, כוסמת, 7 זרעי על ועוד, סדרת פרוטאין וסידרת "סופר סידס", סדרת "מאגדת" הכוללת ארבע אריזות פנימיות כך שאפשר לקחת אחת ולהשאיר את שאר הפריכיות בשיא הפריכות והטריות, סדרת צ'יפס אורז בטעמים כמו טקסס ברביקיו, צ'ילי חריף, פפריקה ומלח ים וגם עם זרעי חמניות. אלה כמובן רק דוגמאות מתוך סל הטעמים הענק.

הקריספיות מושגת על ידי טכנולוגיות ייחודיות הלוקחות דגן מלא, מחממות את הגרעין השלם כך שהוויטמינים והמינרלים נשמרים וכל זה ביחד במחיר קלורי נמוך.

כל המוצרים ללא גלוטן, ולמעט פריכיות השוקולד, הן גם טבעוניים. כל זה ובוסט ענק של חלבון, מה שהופך אותן נהדרות גם לספורטאים.

ניתן לנשנש את הפריכיות כארוחה קלה עם מטבלים, או בפני עצמם כשמחפשים "משהו טעים" תוך כדי צפייה בתחרויות בישול בטלוויזיה שהן מפתחי תאבון ידועים.

כשר בהשגחת בד"ץ בית יוסף והרבנות הראשית לישראל (פריכיות שוקולד בכשרות הרבנות).

להשיג ברשתות המזון ברחבי הארץ.