תה ירוק אורגני "תבואות" – ספל פינוק, בריאות וטעם.

20220430_102848

אם היו אומרים לכם שיש ברז קסום ממנו מגיע נוזל שעוזר לירידה במשקל, הופך פעילות גופנית לאפקטיבית יותר, מפחית סיכון להתקפי לב, מוריד רמות כולסטרול, עוזר במלחמה נגד סרטן, תורם לאיזון סכרת,שומר על המוח, עוזר לחסינות הטבעית ומשמש אנטי אייג'ינג טבעי, האם לא הייתם רצים למלא בקבוקים, שלא לומר ג'ריקנים?

אז אין צורך לנסוע רחוק לחפש ברז כזה, חברת "תבואות" מביאה לנו תה אורגני וחליטות אורגניות שהן גם בריאות וגם טעימות מאד, מחממות לב ונפש (ונהדרות גם בגרסת אייס טי- כשהן מוגשות קרות בקנקן עם חתיכות פרי.

התה והחליטות מגיעים היישר מסרי לנקה, באריזות של 25 שקיקים במשקל 1.5 גרם כל אחד.

הטעמים כוללים: תה ירוק אורגני בתוספת קינמון ובטעם תפוח; תה ירוק אורגני בתוספת לימונית לואיזה; תה ירוק אורגני בתוספת מאצ'ה; תה ירוק אורגני בתוספת למונגראס וג'ינג'ר; תה ירוק אורגני בטעם יסמין; תה ירוק אורגני צ'אי מסאלה; תה ירוק אורגני בטעם נענע; תה ירוק אורגני בתוספת לואיזה; ותה ירוק אורגני טהור. טעמי החליטות כוללים חליטה אורגנית של קמומיל ;חליטה אורגנית למונגראס; וחליטה אורגנית של שומר.

התה הירוק נוצר בתהליך עיבוד של חימצון מינימלי (בניגוד לחמצון המלא של תה שחור) והוא פופולארי מאד ובצדק.

אני התענגתי על תה קינמון ותפוח לצד פרוסת עוגה בגירסת "פייב אוקלוק טי" אחרי יום ארוך, והם כמובן נהדרים גם כפתיחת יום מרעננת וכמשקה אחרון לפני השינה, לחלומות נעימים במיוחד.

כשר פרווה בהשגחת סטאר K.

 להשיג ברשתות השיווק, בבתי טבע, בחנויות מתמחות ובמכולות.