"תומר"- מיצי טעם החיים.

מיץ תפוזים, מיץ אשכוליות, מיץ תפוחים, לימונדה…. מה כבר אפשר לחדש?

נכון, אפשר להוסיף נענע ללימונדה וליצור לימונענע, או להפריד בין מיץ תפוזים עם ה"פאלפ" או בלי, אבל בזה בערך נגמר  הענין.ואם בכל זאת רוצים משהו שיהיה גם חדשני, גם טעים וגם בריא?

חברת "תומר" שמתמחה בשיווק מוצרי מזון, מביאה לנו שני מיצים חדשים בבקבוקים של ליטר- מיץ סלק ותפוח עץ, ומיץ דובדבן שחור ותפוח עץ.

עוד לפני שעיינתי ביתרונות הבריאותיים של המיצים, פתחתי את בקבוק המיץ שקיבלתי לטעימה – במקרה שלי זה עם הדובדבן השחור ותפוחי העץ ונשמתי. היה לו ריח עמוק ומפתה שהזכיר קצת יין אדום פירותי במיוחד, כמובן ללא האלכוהול. אחרי שטעמתי קצת, חזרתי לטעום עוד הרבה- המיץ פשוט ממכר. הטעם מלטף את הפה, המתיקות מדוייקת עם החמצמצות של הפרי, הדובדבן והתפוח אכן מחמיאים זה לזה.

אני מאד אוהבת משקאות בטמפרטורה קרה, והמיץ מאד מתאים לקרירות- למעשה הוא מרווה מאד ומצוין לימים חמים או לאחר פעילות מאומצת.

אחרי שסיימתי לטעום אותו כמו שהוא, הכנתי גם שייק פירות בריא עם פירות יער, המיץ כמובן, קוביות קרח וקצת דבש בשביל הטעם. יצא ברד שגם ילדים יאהבו. (אני חושבת להקפיא גם את המיץ ולהפוך אותו לקרטיבים בריאים ואיכותיים).

למבוגרים כמובן אפשר להכין קוקטיילים אלכוהולים עם המיצים, שמשלבים גם טעם וגם צבע משגע.

המיץ של הסלק והדובדבן הוא מיץ סחוט 100% שמקבל תוספת מתרכיז תפוחים, ואין בו חומרים משמרים, חומרי טעם וריח או תוספת סוכר (והאמת שלא צריך – הריח משגע והטעם מדוייק).

המיצים מצטרפים לחבריהם לסידרה- מיץ הרימונים 100% טבעי, ומיץ דובדבנים 100% טבעי.

מלבד הטעם ואפשרויות השימוש השונות, יש במיצים גם יתרונות בריאותיים חשובים- במיץ הדובדבנים כמו במיץ התפוחים, יש פלבנואידים שהם נוגדי חימצון חזקים שמסייעים לחיזוק מערכות כמו שלפוחית השתן והעיניים ומועילים לבריאות הלב. מיץ התפוחים מסייע בנוסף גם למניעת עצירות וניקוי רעלים מהגוף, ומיץ הסלק גם מנקה את הכבד .

כשר פרווה באישור הרבנות הראשית לישראל.

להשיג ברשתות השיווק.