BuyMe – הדרך לאושר מעולם לא היתה קצרה יותר.

בכל שנה לקראת חג המולד אנו רואים בטלוויזיה כיצד האמריקאים משתגעים, ממלאים את הקניונים, מתרוצצים מחנות לחנות בחיפוש אחרי מתנות לחג. אנחנו חושבים לעצמנו "איזה פראיירים הם, משתגעים בגלל מתנות שבדרך כלל הן לא מה שהמקבל בכלל רוצה". ואז עוברת חצי שנה, מגיעה תקופת הפסח אצלנו, כולל ההתארחויות אצל משפחה וחברים, ואנחנו מוצאים את עצמנו בדיוק באותה סיטואציה- מתרוצצים בין חנויות, מחפשים את הוואזה המושלמת או את סט הכלים הדקורטיבי (בכלל, המילה "דקורטיבי" מופיעה על כל דבר, נראה לי שיש אפילו קיסמי שיניים "דקורטיביים" ) כדי להביא לחמות או לסבתא, רק בשביל שהיא תחייך בנימוס, תגיד משהו כמו "לא הייתם צריכים" ותקבור את זה בבוידעם ביחד עם מתנות "דקורטיביות" אחרות ששוכבות שם משנים קודמות.

וזה לא רק בחגים ולא רק לסבתא, אישית – כבחורה, תשעים אחוז מהמתנות שאני מקבלת ליום ההולדת שלי הן איכשהו מחנויות סבונים למיניהם, כך שאם מישהו רוצה למלא בריכה עם קרם גוף- אני הכתובת.

ואז נשאלת השאלה- למה בעצם? למה שהצד הנותן יצטרך להתרוצץ , בדרך כלל מלווה בילד או שניים שמשתעממים מכל העסק, בין חנויות כלי בית או מצעים, כשהוא מנסה לחשוב "מה סבתא זלדה תגיד על מפת שולחן מנוקדת באדום לבן?", תוך הדחקות בין אלפי אנשים שעושים אותו דבר, וזה בתנאי שמצאנו חנייה כמובן.

והנה זה בא- הפתרון ש"איך לא חשבנו עליו קודם" וטוב שBuyMe – כן חשבו עליו- קניון דיגיטלי, היישר מהמחשב או הטלפון, מסיימים את כל הקניות בעשר דקות (או במקרה שלי בחצי שעה בגלל ששקעתי בכל מה שיש שם להציע, והתחלתי לתכנן מה אני רוצה לעצמי שם), בנוחות של הבית, והכי חשוב- מתנות באמת שוות ובמגוון רחב, לא עוד פעם וואזה…

מה זה בדיוק " BuyMe "? – הפלטפורמה הדיגיטלית הגדולה בישראל לGIFT CARDS  – מכל הסוגים והמינים – רשתות אופנה, ספא וטיפולים, מסעדות ומסעדות שף, סדנאות בישול ופינוקים, יופי וטיפוח, הורים וילדים, סטייל, פריטים לבית ולמטבח, פריטים רומנטיים, ועוד כל כך הרבה דברים שאין לי אפילו מקום לפרט כאן.

 

הרעיון הוא פשוט- אפשר לבצע חיתוכים לפי כמה קטגוריות- או לפי סוג השובר (בגדים לעומת אוכל, ילדים או מבוגרים וכך הלאה), אפשר לפי מקבל המתנה- האם הוא בן זוג או עמית לעבודה? חייל או נערה וכו', אפשר לפי סוג האירוע- אירוסין, בר מצווה, שיחרור וכדומה, אפשר לפי שם חנות או מותג ועוד.

(בתמונה למעלה- נניח שהחלטתי ללכת על מתנות לגבר. בתמונה למטה- הבחירה במותג מסוים ועיצוב הכרטיס)

אחרי שבחרנו את הקטגוריה, נניח אחת הקטגוריות האהובות עלי ביותר (ורמז קטן- יום ההולדת שלי בינואר…) – "בריאות, ספא וטיפולים" נפתח תפריט חדש ובו כל העסקים המשתתפים וניתן לערוך בו חיתוכים נוספים – לפי מקום בארץ ולפי מחיר. כשלוחצים "מצא לי מתנה" נפתחות אפשרויות שמתאימות לנתונים שבחרנו. כל מה שנשאר הוא להקיש על המתנה הנבחרת וכל הפרטים נפתחים- מה בדיוק כלול במתנה, לדוגמא " החבילה כוללת:

* עיסוי גוף מפנק ומרגיע למשך 50 דקות לבחירה ממגוון עיסויים

* שהייה בג'קוזי ובסאונה

* שתייה חמה

באיזה ימים המתנה בתוקף, הפנייה לאתר בית העסק שמציע את המתנה, שעות פעילות וכל אינפורמציה אחרת שחשובה לנו כשאנו באים להחליט אם מתאים לנו לבחור במתנה זו.

אם הכל מסתדר, לוחצים על "לרכישת השובר" ואז מתחיל החלק הממש כייפי- כדי לפנק עד הסוף את מקבל המתנה- השובר מגיע בעיצוב אישי שלנו, כשאנו יכולים לבחור תמונת רקע אישית , עיצוב, וברכה אישית. האפשרויות לשליחה הן שלוש- אפשרות להדפסה, אפשרות לשליחה בדואר אלקטרוני או במסרון הישר למקבל המתנה, שגם יכול באמצעות המסרון לממש אותה (אין צורך להדפיס, למרות שיש אופציה כזו אם מקבל המתנה רוצה להיות בטוח שיש לו "נייר" ביד).

(בתמונה למעלה- דוגמא לשובר כסף)

והשוס הגדול- כדי שמקבל המתנה ממש לא יהיה מוגבל במה שבחרנו לו, יש אפשרות נוספת שנקראת "שובר כסף" שבו אנו יכולים להגדיר סכום שמקבל המתנה יכול לממש כראות עיניו , ממש כמו סוג של כרטיס אשראי טעון. כסף לכל דבר.

ואם כבר שובר כסף, למה לא "סופר שובר" שהוא באמת הטופ שבטופ- קרדיט למימוש חופשי באתר, כך שמקבל המתנה יכול לבחור לעצמו באתר BuyMe את השוברים שהוא רוצה, מתוך מגוון של למעלה מ600 בתי עסק בפרישה ארצית.

(בתמונה למעלה- ככה זה נראה למקבל המתנה, וכשהוא לוחץ על הלינק- אפשר לראות בתמונה למטה איך זה נראה כולל הכרטיס המעוצב אישית).

הכרטיסים באתר BuyMe נהדרים לחברות ועסקים שרוצים לתת מתנה לעובדים ברמה האישית והמיוחדת ביותר, כך שכל מי שקורא כאן מוזמן להעביר למזכירת המנכ"ל כדי להספיק להנות מהכרטיסים כבר בפסח הקרוב.

אז סבתא זלדה- השנה את כבר לא נתקעת עם עוד סט כוסות חגיגי, השנה את בספא!