Dianoche – ליבו של יהלום.

 

IMG_2431

הם מושלמים, הם נצחיים, הם ידידיה הטובים ביותר של האישה, וכשהם משובצים בטבעת ומלווים בכריעת ברך הם תופסים חלק נכבד ברגעים החשובים ביותר של האדם- היהלומים.

הברק והנצנוץ שביהלום איכותי הם עולם של יופי, של יוקרה ושל פינוק, הם ניתנים ובאים מאהבה.

יהלום אינו דבר שאנו רוכשים כל יום, ולכן כשרוכשים תכשיט יהלומים אנו רוצים את הטוב ביותר, והיפה ביותר. הבעיה היא שעולם היהלומים יכול להיות מבלבל, אנו לא תמיד מתמצאים ברמות השונות של היהלומים, בטיב העבודה שנעשתה עליהם ולא תמיד סגורים אפילו על העיצוב שאנו חושבים ליפה ביותר בעינינו. לכן חשוב מאד לרכוש את היהלום או התכשיט במקום שניתן לסמוך עליו במאה אחוזים, גם מבחינת האיכות, העבודה וכמובן העיצוב.

עוד לפני קום המדינה הוקמה בורסת היהלומים של ישראל ובמהרה מיקמה עצמה על מפת היהלומים העולמית , וכאן אנו מוצאים גם את Dianoche – חברת יהלומנות פרטית , חברי הבורסה ליהלומים ברמת גן.

מי הם "דיאנוצ'ה"? יצרנים של תכשיטי יהלומים מההתחלה ועד הסוף – משלב חומרי הגלם ועד לתכשיט המוגמר.

חומרי הגלם? מהאיכות הגבוהה ביותר, עם התעודות הגמולוגיות של מעבדות מחמירות ומוקפדות (GIA / HRD / IGI).

העיצובים? השמיים הם הגבול.

 

7 (1)

המחיר? מכיוון שלא מדובר בחנות מפונפנת אלא פשוט במשרדי החברה, אין "אנשי אמצע" שגוזרים קופון, והמחיר זול בהרבה מאשר בחנויות שבהם מגלגלים על הלקוח גם את הרווח, השינוע ודמי השכירות של החנות.

האחריות? מלאה.

סיפורה של Dianoche החל לפני כחמש שנים, מתוך מטרה לקשר ישיר עם הלקוח, ובעיקר שקיפות שמתגברת על מכשלת חוסר הידע של הלקוח בתחום היהלומים וכל זאת בשירות מושלם של צורפים מעולים, בתי יציקה ומשבצים איכותיים ועוד.

כחובבת יהלומים מושבעת (כמו כל אישה בעצם) הייתי חייבת לבדוק בעצמי את הקולקציה וגיליתי מגוון ענק, מעיצובים קלאסיים ועד רטרו, מודרני, ושיבוצים שונים בצבעי זהב וכסף, תכשיטים בטווח מחירים ענק, כך שבכל תקציב ניתן למצוא תכשיט, אפילו במשכורת צבאית…

 

3 (4)

עגילים, טבעות, תליונים וצמידים, הכל שם, פרוש על מגשים ומנצנץ לאור השמש הנכנסת מהחלון, רק למדוד (או לדמיין מה היא תגיד כשהיא תקבל…)

 

4 (3)

ומכירים את זה שאישה נכנסת לחדר ורואה מישהי אחרת לובשת אותו דבר כמוה? או עונדת אותו דבר כמוה? בעזרת Dianoche אפשר לעצב תכשיט שיהיה ייחודי, היחיד לא רק בעולם, גם בכל היקום. רק להגיע עם החלום – אם זה "אני רוצה טבעת בדיוק כמו זו שהיתה לנסיכה דיאנה" או "החברה שלי אוהבת את הכלב שלה ואני רוצה לשבץ זאת בתכשיט עבורה " (אמיתי לגמרי!), כל מה שצריך זה לבוא עם החזון – בין אם מדובר בטבעת דומה לזו של סבתא שלי, או בתמונה מהעיתון, אנשי המקצוע של Dianoche ישתמשו בטכנולוגיות מתקדמות  כמו הדמיה תלת מימדית, ויעצבו את התכשיט המבוקש לשביעות רצון הלקוח.

 

5 (3)

מה עוד יש ב" Dianoche"? רכישה של זהב ויהלומים ישנים במחירים הוגנים במזומן והערכת יהלומים ותכשיטים לצרכי ביטוח או להחלפת תכשיטים. הבדיקה חינם.

 

6 (2)

המלצה שלי- הכנסו לאתר, התרשמו מהעיצובים והאפשרויות, ואז תנו קפיצה קטנה לרמת גן, כי אם פעם זה היה "בסוף רמת גן יש מקום מיוחד שם אפשר לעמוד ולהריח שוקולד", אז עכשיו זה "באמצע רמת גן יש מקום מיוחד, בו ניתן למצוא יהלום איכותי לכל אחד ואחת".

 

IMG_2398