GERnetic – יופי מבפנים החוצה

"איך מרפאים בעיות עור ומראה בצורה אפקטיבית מחד ובלי לפגוע בדברים אחרים מאידך?" זו היתה השאלה עליה תהה ד"ר אלברט לה פורט- ביולוג וחוקר. התוצאה היתה פיתוח שיטה ייחודית בשם "סלולותרפיה"- "סל"- מלשון "תא" ו"תרפיה" היא כמובן הטיפול. מה הכוונה? תכשירים וטיפולים שפועלים ברמת תאי העור, נותנים להם את הריפוי ואת ה"בוסט" שהם צריכים ובכך גורמים להם לרפא את הגוף בעצמם. ארבעים וחמש שנה אחר כך יש לנו את GERnetic– חברה צרפתית שנוסדה ע"י ד"ר לה פורט, שמבוססת על התפיסה ההוליסטית- שימוש בידע הרב שנאסף על הזדקנות העור ובעיותיו, כדי לעזור לגוף לרפא את עצמו באמצעות נוסחאות מדוייקות (שמותאמות אישית לכל מטופל אחרי אבחון), ומבוססות על החומרים הפעילים החדישים והיעילים ביותר.

מאז הגילויים של ד"ר לה פורט, גדלה GERnetic והיום ישנם מעל שלושים אלף מרכזים אסתטיים בשישים מדינות ברחבי העולם, בכל חמש היבשות.

כדי להרגיש בעצמי על מה מדובר, הגעתי לso beauty – מכון היופי של אורטל  גונן פור בבת ים. אורטל היא קוסמטיקאית וותיקה ובארבע השנים האחרונות מטפלת בשיטות ובתכשירים של GERnetic.

(בתמונה למעלה – אורטל גונן פור)

אורטל הסבירה לי על התפיסה הסלולותרפית ודוגמאות לריפוי באמצעותה כמו העלמות פצעי טרומבוז או גידולי עור קטנים, וכן כמובן מה שכולנו מחפשים (ובעיקר מחפשות)- טיפול בקמטים, קופרוז וכמובן האנטי אייג'ינג.

אחר כך עברנו לאבחון שלי ונשאלתי שאלות רבות על מצבי הפיזי, אירועים שעברו עלי מבחינה גופנית, תזונה, שעות שינה (כן, אני יודעת שאני ישנה פחות מדי ואוכלת יותר מדי….) ועוד.

הטיפולים של GERnetic נחלקים לשלושה תחומים- טיפולי פנים, טיפולי עור וטיפולי גברים (מה שמאד נחוץ לגברים בארץ!!).

אני בחרתי בטיפול פנים כדי להשיג את שני הדברים ביחד- גם להתפנק (וזה כיף לא נורמלי) וגם לצאת יפה ובריאה.

אני לא אתחיל לספור כאן את כל שמות המוצרים של GERnetic שבהם טופלתי, כי מדובר ברשימה ארוכה, אבל ביקשתי מאורטל לרשום לי מה היו השלבים של הטיפול וזה מה שהיה שם- התחלנו בניקוי כמובן, ואחריו פילינג פירות . אני חייבת לציין שגם כשהיו מוצרים שאמורים לעקצץ, הכל היה עדין מאד, לא היתה תחושת שריפה כמו שהתנסיתי בטיפולים במקומות אחרים. אחר כך היתה המסיכה הראשונה מבין המון מסיכות שטופלתי בהן- מסיכת הידרה שכולאת נוזלים בתוך העור, ואחרי "מיטו"- שמשפרת את תפקיד גרעין התא, ממש עבודה פנימית שנועדה להקרין החוצה. השלב הבא ה יה "ווסקו" לשיפור זרימת הדם והעלמת הנימים הקטנים והאדומים האלה שאנו בדרך כלל מכסות ב"שפכטל" של מייקאפ,  החלק הבא שזכה לתשומת לב היה מילוי קמטי ההבעה ואחריו המסיכה השניה- לעינים, כי הן ראי הנפש וצריכות להיות בהירות ומלאות חיים.  החומר הבא שוב שיפר לי את תפקוד התא, ועוד מסיכה לחידוש והבהרה ואחריה שני חומרים שנועדו לחזק ולשפר את מראה העור ולחדש רקמות. שלושת האלמנטים האחרונים היו חומר שמחייה את התאים, מלווה בשתי מסיכות נוספות- מסכת "מארין" לאנטי אייג'ינג והבהרה, ומסיכת מינרל להחדרת כל הטוב הזה- כל המינרלים והוויטמינים בעומק העור.

המסיכה האחרונה כמו שאפשר לראות בתמונה היא מסיכה שמתמצקת וניתן גם לשמור למזכרת כ"פסל סביבתי…"

כמו שאפשר לראות בתמונה , העור יצא כל כך יפה, תפוח ומבריק שאפילו הצטלמתי בלי איפור, דבר שלא קורה באופן טבעי אף פעם!

בטיפולי העור יש גם פתרונות לעור שמנוני, טיפול בפיגמנטציה וכתמים (והמיוחד במוצרים של GERnetic – כשהכתם נעלם אפשר להפסיק להשתמש במוצר, אין צורך להמשיך לנצח! וכן- החומרים מתאימים גם לנשים בהריון).

 

כמובן שלא רק בפנים יש לטפל אלא גם בכל הגוף ולGERnetic – יש שפע פתרונות- טיפול בסימני מתיחה וחיטוב ומיצוק הגוף תוך המרצת ייצור הקולגן והאלסטין, טיפול בעור החזה (ואגב, בכל טיפול פנים יש טיפול במקביל גם באזור המחשוף, כדי שהיופי ימשיך ולא יהיה הבדל ), טיפול בצלוליט כולל הקלה על תחושת כבדות ברגליים ועוד.

 

והגברים גם הם לא נשכחים- בעיות האופייניות לגברים כמו שמנוניות, קמטים עמוקים, עור יבש לצד תזונה מאד לא נכונה ואורח חיים לא תמיד בריא. אחרי אבחון מדויק מותאמים לגברים הטיפולים והתכשירים הנכונים.

כל היתרונות הללו מאפשרים לראות שיפור ושינוי אפילו אחרי טיפול אחד.

יצאתי מהמכון של אורטל והשארתי אחריי לפחות עשר שנים .

עכשיו, כ24 שעות לאחר הטיפול, עדיין לא השתמשתי בשום קרם לחות כמו שאני נוהגת בדרך כלל פעמיים ביום- העור פשוט כל כך מרוצה מעצמו שאני לא רוצה לקלקל.

ליצירת קשר עם אורטל גונן מור – so beauty

טלפון 054-6451395

כתובת- שלום עליכם 11 בת ים