INTEX- לקיץ קריר בכיף

אחד ממקומות המפלט מהחום הכבד של הקיץ, הוא ללא ספק בתוך מים, אבל לא כולנו גרים ליד חוף , ולכן בריכה בגינה היא פתרון מצוין- לא צריך להיות מליונרים עם וילה, מספיק חצר או מרפסת גדולה, ויש כבר מבחר גדול של בריכות לקטנים ולגדולים שיכולה לקרר ולעשות כיף על הדרך (וסבתות יקרות- לא תאמינו כמה שהנכדים יתחננו לבוא !).

על מה מדובר? חברת INTEX נושאת בגאווה את הלוגו "יש בריכה ויש INTEX" ואכן, לפי המבחר הגדול והתכונות של המוצרים , בהחלט ניתן לומר כי כל אחד יכול למצוא את מה שהוא צריך עבור חבריו ומשפחתו, לקיץ מלא כיף רטוב.

כך למשל יש בריכות בגדלים שונים, כמו " "   Dinosaur play center – בריכה שלא רק משתכשכים בה אלא יש גם פעילות רבה- גלישה, משחק לכדורים וקשת משפריצה מים. הקישוט הוא כמובן דינוזאורים, ויש בה משחקים כמו השחלת טבעות ומשחקי כדור שונים, שגם עוזרים לילדים לפרוק את האנרגיות ולהנות.

ולמי שחובבים ובעיקר חובבות את בת הים הקטנה- בריכת "ממלכת בת הים" שכמובן מקושטת בהתאם  וגם לה יש מגלשת מים, קשת משפריצה, משחקי כדור וטבעות כמו גם משטח שכשוך והכל מרופד בתחתית כך שילדים מקפצים לא ייפגעו.

אלה כמובן רק דוגמאות לשתי בריכות מתוך מבחר בריכות ההפעלה.

בקטגוריית הבריכות המשפחתיות אפשר למצוא למשל, (ושוב רק דוגמאות מתוך מבחר ענק)- בריכה משפחתית "לאונג'" שכוללת מושבים כך שבזמן שהילדים משתוללים במים, ההורים יכולים להשגיח ולשבת בנוחות, כולל אפילו מקומות מוכנים לכוסות או בקבוקי מים, או בריכה משפחתית מתנפחת במגוון של גדלים, צורות ועיצובים כמו עיצוב מדליק במיוחד של בריכה שקופה, או "בריכת שלוש קומות" ועוד, כשלכולן כמובן יש פתח ניקוז מים כך שלרוקן אותן זה צ'יק צ'אק.

ומה עם הפעוטות? תשומת לב מיוחדת ניתנה לגיל הזה שבו צריך להיות מאד זהירים עם הילדים, ומצד שני רוצים שהם יהנו, ולכן בבריכות הפעוטות יש למשל מבנה טירה שכולל כמובן גג כך שיש צל על הילד , התחתית יציבה ומרופדת ועומק המים הוא עד לגובה 13 סנטימטר . בריכה כזו מתאימה לגילאים של שנה עד שלוש.

ואם אנחנו בבריכות גדולות ורוצים לעשות כיף? כאן נכנסים לתמונה מתנפחים גדולים שאפשר לרכב עליהם כמו פלמינגו, ברבור או ברווז (ותראו כמה שזה IN  עכשיו- כל האינסטגרם מלא תמונות קיץ עם מתקנים כאלה!), וגם חיות אחרות כמו דולפין, תנין, אופנוע ים (מדליק!!!), וכדורי ים שונים, מצויין למסיבות בריכה ולכל הגילאים.

אחד הפינוקים הגדולים בבריכה הוא לווא דווקא להתרטב אלא יותר לנוח, ולשם כך מזרון צף הוא האידאל- גם מבחינת השיזוף וגם מבחינת הטלטול העדין והמרגיע . לINTEX  יש בין השאר אבובים שכוללים גם מקום לכוס השתיה, וחיבורים לאבובים אחרים כך שאפשר לעשות כיף עם כל החברים, משענת לראש, ותחתית רשת שמקררת לנו את הגוף מלמטה , או מזרונים וכורסאות צפות כולל כרית ראש. החיים טובים, אין מה לומר.

ושוס נוסף של "איך לא חשבו על זה קודם?" – צידנית צפה, כך שלא צריך לצאת מהבריכה בשביל פחית שתיה או פרי קר- הצידנית צפה על ידכם, יש לה אפשרות להתחבר לאבובים, היא עמידה ואיכותית – בבחינת "אני בחופש, אני לא זזה יותר מדי, שהכל יגיע אלי!".

למי שיש חצרות או גנים קצת יותר גדולים, יש אפשרות כמובן גם לבריכות הגדולות למשפחות- שמאפשרות גם שחיה, בנויות על מסגרת וקלות להרכבה. החומרים מחזיקים שנים .

לבריכות הללו יש גם מגוון אביזרי תחזוקה ופתרונות לשמירת נקיון וצלילות המים  כמו משאבות, ערכות נקיון, כיסויים וכל מה שצריך, הכל בINTEX.

 

המותג INTEX  נמכר ומוביל בלמעלה ממאה מדינות בעולם וכמובן גם אצלנו והוא מקפיד על הרמה הגבוהה ביותר, החדשנות, ובמקביל כמובן שירות לקוחות אמין, יעיל ואדיב. המוצרים בטוחים ועמידים לזן רב, וכמובן עונים על דרישות מכוני התקנים ברחבי העולם.  לINTEX  יש 23 פטנטים רשומים בשנים האחרונות- יש כבוד! (ויש גם בטיחות, נוחות, איכות והרבה כיף!!)