K18 – לגלות את סודות המספרה אצלך בבית!

2

אין חלק בגוף שלנו שאנו מקיימות איתו יחסי אהבה שינאה יותר מאשר השיער. לא סתם יש אפילו הגדרה של "bad hair day"- "יום שיער רע" שבו הוא פשוט לא מסתדר. השיער שלנו צריך להתמודד עם תנאי סביבה לא פשוטים- חום גדול, לחות מטורפת, זיהום אוויר ובעיקר הנזקים שאנו גורמות במו ידינו על ידי צביעה, החלקה, סלסול, פן ושאר טיפולים שאנו עושות באופן שגרתי, המציפים את השיער בחומרים כימיים אגרסיביים ובדרגות חום מזיקות. למעשה אנו לכודות במעגל שבו השיער לא נראה טוב- אנחנו מנסות לשפרו באמצעים שונים- ולטווח הארוך גורמות ליותר ויותר נזק, כך שאנו זקוקות לעוד ועוד טיפולים וכך הלאה.

אם היינו מדעניות היינו מבינות מדוע השיער אינו נראה טוב אחרי כל זה ומילת המפתח היא "קרטין" – החומר שמרכיב את המבנה הפנימי של השערות בצורת שרשראות. כשהשיער נפגע, השרשראות נשברות, האלסטיות אובדת, החוזק נעלם והשיער נראה בהתאם- ללא ברק, חלש ונתלש בקלות ונוטה ל"פריזיות" ולקצוות מפוצלים.

השיער שלי לדוגמה כבר עבר הרבה- לאורך השנים הוא החליף צבעים, טופל כימית כולל בהחלקות אגרסיביות, עבר עיצוב בעזרת חום ומה לא. אם אני מוסיפה לזה את אורח החיים הפעיל שלי, שכולל גם ריקודים סוערים באמצע אוגוסט בחוץ, אפשר להבין למה אני משלה את עצמי שאני מתולתלת חמודה בעוד ההגדרה הנכונה שלי היא "הכבשה שושנה" (אשכרה, זוכרים איך קוראים לי?) וביום ממוצע אני נראית כאילו התחשמלתי באופן קבוע.

1

(בחלק העליון של הראש אפשר לראות כמה השיער פריזי ומחושמל).

לא שלא ניסיתי חומרים כמו שימוש קבוע במרכך, לחויות שונות, מסיכות וכו', ועכשיו הבנתי למה הם לא הפתרון – כי הן מטפלות בשערה מבחוץ ועוטפות אותה, אבל לא מגיעות אל לב השערה (והבעיה).

עכשיו הכרתי את K18Peptide™.

זהו מוצר המבוסס על פטנטים בינלאומיים הניגש לבעיה מזווית אחרת לגמרי – מבפנים. אם השיער נהרס מבפנים, אז הטיפול צריך להגיע משם וזה בדיוק מה ש K18עושה – הוא בדיוק בגודל ובהרכב הנכון כדי לחדור אל לב השערה ולחבר את כל השרשראות השבורות כך שהוא פשוט "מחדש ימינו כקדם" כמו שאומר הפסוק. במחקרים קליניים נמצא ש K18 מחקה את המבנה הטבעי של מרכיבי שרשראות הקרטין, ומביא את השיער עד ל91% מחוזקו המקורי ועד ל94% מגמישותו.

ביצעתי את ההוראות כלשונן, הן מאד פשוטות- לחפוף ללא מסיכה או מרכך, לייבש באמצעות מגבת, ללחוץ פעם אחת על בקבוקון K18, למרוח בצורה אחידה מהקצוות עד לשורשים ובמידה והשיער ארוך מאד או עבה מאד, אפשר להוסיף עוד לחיצה. אין צורך בכמות גדולה שכן מדובר בחומר מרוכז מאד ולכן גם מאד חסכוני.

3

זהו.

החומר אמור לפעול תוך 4 דקות ואין לשטוף אותו. הוא מתחבר אל השערה ולכן פעולתו ממשיכה וממשיכה. לתוצאות אופטימליות צריך להשתמש ב – K18 4-6 חפיפות רצופות ואז פעם בשלוש או ארבע חפיפות לפי הצורך.

לאחר ארבע דקות ניתן לעצב את השיער איך שרוצים, אני רק העברתי מברשת חשמלית ויצאתי. שמחתי לגלות שגם לאחר טיפול אחד, כמות ה"פריז" ירדה מאד, כפי שאפשר לראות בתמונה והצבע של השיער מבריק יותר (ושוב, בתנאים של קיץ ישראלי! בחוץ!).

4

K18 מיובא ומשווק באופן רשמי על ידי "נועה שיווק פרו בע׳׳מ", מהחברות הוותיקות והמובילות בארץ בתחום מוצרי שיער לשוק המקצועי. לאורך כעשרים שנה "נועה שיווק פרו בע׳׳מ" היא המשווקת הרשמית של מותגים מובילים בסלוני השיער המובחרים במדינה, מוצרים כמו ets – סדרת מוצרי טיפוח ועיצוב מתקדמים מבית NOA Professional, INDOLA – מותג טיפוח וכימיה ותיק ובינלאומי מהמובילים בעולם מבית Henkel, SILICA TREATMENT – מותג החלקות ושיקום שיער בסטנדרטים שלא נראו בישראל, וכמובן – K18 – מותג שיקום ותיקון מולקולרי של השיער אשר משתמש בטכנולוגיה החדשה ביותר בעולם לתיקון שיער פגום.

המוצר טבעוני, שומר על צבע השיער, לא נוסה על בעלי חיים.

לפרטים ולרכישה- באתר.