PRESIFLEUR – לנסות, להנות, לפתות.

אחד החושים החדים ביותר שלנו הוא הריח. ולא סתם האפשרות להריח אלא הקישור בין ריח וזכרון, ריח ותחושה, ריח ורגש. מספיק שנריח מאכל מסוים ונזכר מיד בבית סבתא, מספיק שנריח פרח ונזכר בגינה של אמא, מספיק שנריח את הבגד של התינוק שלנו וכבר החיוך יעלה על פנינו.

ריח הוא גם שפה, ריחות יכולים לדחות, ריחות יכולים למשוך, ואם אנו יודעים לדבר בשפה הזו, אנו יכולים לגרום לאנשים לרגשות שונים כלפינו לפי הריח.

השימוש בבשמים קיים כבר מתקופות קדומות, אם בבשמים המלווים את יציאת השבת ביהדות, ואם בטקסי יופי של בנות מלוכה בתקופות קדומות, פרחים, שורשים, שמנים ותוצרי בעלי חיים הפכו למרקחות ריחניות לשימושים שונים. הבעיה- איך לבחור בושם?

יש פרסומות מאד מפתות בטלוויזיה, עם דוגמניות יפות שמדברות בשקט על רקע ווילונות סאטן או וורדים, אבל מה אנחנו יודעים על הבושם? איך נדע אם הוא לטעמנו ואיך הוא מריח על עורנו?

לתמונה נכנסת PRSIFLEUR–  חברה שמביאה רעיון מהפכני ברכישת הבשמים.

איך זה עובד?

מדובר בסדרה של 12 תמציות בשמים מרוכזות, לגבר, לאישה ויוניסקס, במגוון סגנונות ותערובות של חומרי הגלם היוקרתיים ביותר. לכל אחד מאפיינים משלו והדרך לבחור היא פשוטה.

ניתן לרכוש חבילה של 12 בקבוקוני דוגמה במחיר סימלי, כל אחד בגודל 2 מ"ל, שמספיק לשימוש של כחודש, כל אחד בניחוח אחר. עכשיו מה שנשאר זה לנסות כל פעם ריח אחר, להרגיש איך הוא מתפתח על העור, איך הוא מריח בשעות השונות של היום ובפעילויות השונות, איך מגיבים אליך אנשים והאם הוא מוצא חן בעיניך.

אחרי שבוחרים את הריח הרצוי, אליו התחברתם ביותר, ניתן לרכוש אותו בגודל מלא באתר, כשמהתשלום יקוזז המחיר שכבר שילמתם על הדוגמיות.

בצורה כזו לא מסתפקים בהתזה סתמית על היד ברשתות הפארם, או בהימור לפי הפרסומת בטלוויזיה אלא באמת בודקים לאורך זמן איך אנחנו מתחברים לניחוח. אגב, גם מחיר הבקבוק המלא שווה לכל נפש ומשתלם במיוחד עקב העובדה שמדובר בתמצית בושם מרוכזת, שמספיקה לזמן רב.

ישנם בשמים לגברים, נשים ויוניסקס, כשגם הבקבוקים הם יוניסקס כך שהם מתאימים לארונות הטיפוח של שני המינים.

ואילו ריחות יש לנו כרגע?

SENSUAL DELIGHTS  – מוגדר כבושם לגבר למרות שהוא היה הבחירה שלי דווקא לעצמי, ניחוח עצי עדין, תיבול ופרחים, מוגדר כבושם המשדר כריזמטיות, פיתוי ותחכום.

REVES DE PAPILLONS -בושם פרחוני עם נגיעות אפרסק, מאסק, סמבוק, יסמין, אורכידאה ואמבר, מיועד לאישה המודרנית שרוצה לשדר מסתורין ואלגנטיות.

BLACK TABOO – מכניס את הזוהר האוריינטלי באמצעות תווים של עץ ווניל, ביחד עם המסתורין של הוורד והפאצ'ולי, והכל ביחד יוצר תחושת הפתעה ממכרת.

BLACKBERRY DELIGHT בושם פירותי ופרחוני על הסאקלה הצעירה יותר, שמחת נעורים פורצת.

ORGE DE FLEU  – שילוב של פרחים , עצים ופירות באווירה של חלום, עם ניחוח שנשאר ולא מאפשר לסובבים אותך להתנגד לו.

BLUE MAGIC – בושם נועז, שמשדר רעננות וחושניות, מיועד לגבר שבוחר את הכיוון שלו בעצמו.

SOME LIKE IT HOT – ניחוח שמוציא את העונדת אותו למסע מופלא, מלא דמיון והשראה בזכות היסמין והוורד.

JOLI FILLE – גווני וורד מסתוריים שמערבלים את החושים.

JARDINE MAGIC  –  גן קסום של וורדים מתובלים במאסק.

VENTS DU DESERT – רוחות מדבר שמביאות איתן ניחוחות עץ עטופות בלימון, לרוח הגבר החופשית.

IKIGAI  – אקזוטיקה שמזכירה את המזרח הרחוק, אווירה חושנית מלאה תשוקה וארוטיקה בעזרת תווים של אשכוליות, עור, לבנדר, מאסק לבן ועוד .

HEVALIER D’ARGENT – ניחוח אוריאנטלי -עצי לגבר המפתה,  יחד עם זעפרן , ווניל ואמבר למסתורין.

באתר החברה (בשפות רוסית ואנגלית) ניתן לקרוא פירוט של כל התווים של הבשמים, וסדר הופעתם והשארותם על העור.

ב" PRESIFLEUR" משלבים מסורות בישום צרפתיות עם הפרובוקטיביות החושנית של תל אביב, שנתפסת כמקום חופשי , מלא בשמש, אהבה, תשוקה, טעמים מיוחדים ורוגע. הבשמים של " PRESIFLEUR" ה ם לא רק בשמים אלא המהות של מי שאנחנו , מי שאנחנו רוצים להיות ומי שאנחנו יכולים להיות.

כל הבשמים לא נוסו על בעלי חיים ולא מכילים חומרים שעלולים להזיק.

חלק מהניחוחות דומיננטיים וההמלצה היא לשים מעט.

בעתיד מתוכננת ב" PRESIFLEUR" הקמת קהילה של חובבי בישום שיהוו קבוצת מיקוד ויתנסו בניחוחות החדשים , כך שיוכלו להביע דעה, והריחות הפופולאריים ביותר יהפכו למוצרים קבועים בסידרה.

את הבשמים ניתן לרכוש אונליין באתר של " PRESIFLEUR"- כשהמשלוח בישראל הוא תוך שני ימי עבודה.