Proactive Care™ של "קלינקס" – בריאות ונוחות גם יחד.

את מותג "קלינקס" כולנו מכירים בעיקר מממחטות הנייר. מתעטשים, שולפים ממחטה, מנגבים וזורקים. במגוון הטישו של "קלינקס" יש מטליות המאפשרות לנו לעבור את צינוני החורף (או אלרגיות הקיץ) בלי אף אדום בזכות העשרתם בחומרי לחות כמו אלוורה, באריזות נוחות בגדלים שונים ועוד.

בשנה האחרונה אנו עומדים בפני אתגרים שלא הכרנו בהתמודדות עם מחלת הקורונה. המחלה עוברת במגע בין אדם לאדם, ולכן ההגיינה האישית חשובה מתמיד, בעיקר במדינה שבה בימי שגרה כולנו "יש ערימה של חבר'ה על הדשא" – והמגע הקרוב הוא הנורמה.

20210119_174434

הבעיה היא שלעיתים קשה לשמור על הגיינה כמו שצריך, בעיקר כשאנו לא בבית או טרודים עם הילדים והעבודה.

לעזרתינו הגיע קלינקס,  הוא מותג הטישו הראשון בעולם, והוא הומצא על יד Kimberly Clark בשנת 1924.  בקלינקס פיתחו סידרת מוצרי הגיינה חדשה בשם Proactive Care™ המקיפה את כל מה שצריך כדי לשמור על הנקיון המקסימלי והבריאות שלנו ושל משפחתנו.

דגש רב הושם על כך שהמוצרים לא רק מגינים עלינו מהקורונה ושאר צרות שאפשר לתפוס אם לא שומרים על הגיינה, אלא גם מגינים על העור שלנו והתחושות שלנו במהלך ההתגוננות הזו.

ארבעת המוצרים הם:

  1. מסיכות חד פעמיות למבוגרים וילדים. כן, אותן מסיכות שפעם היינו רואים רק בתמונות ממדינות המזרח הרחוק, הפכו לשיגרה עד כדי כך שאנו כבר חשים "עירומים" בלעדיהן. יעילות המסיכות גדולה עד כדי כך שלא רק שהן שומרות עלינו מהקורונה, הן גם הורידו את מספר נדבקי השפעת בחורף הזה… מסיכות "קלינקס" מיוצרות בטכנולוגייה ייחודית של שלוש שכבות כך שקל לנשום, הן נדבקו דרמטולוגית ויש להן לולאות אזניים אלסטיות כך שאפשר להתאימן במדויק לכל צורת פנים. השכבה הפנימית נוחה לעטייה בזכות העובדה שהיא איננה ארוגה, האמצעית משמשת כשכבת בקרה להגנה מפני חדירת טיפות והשכבה החיצונית שומרת מפני חדירת זיהומים חיצוניים. המארז מכיל חמש מסיכות המגיעות עם נרתיק לסגירה חוזרת כדי שלא יתלכלכו ויזדהמו כשהן בתוך התיק שלנו. המסיכות מתאימות לילדים החל מגיל שלוש.
  2. ג'ל ידיים. הג'ל הפך לכוכב הבלתי מעורער של השנה האחרונה בזכות היותו מחטא את הידיים במקום שבו אי אפשר לשטוף אותן היטב במים ובסבון. ג'ל הידיים החדש של קלינקס מכיל 70% אלכוהול כדי לדאוג לחיטוי מקסימלי, ויחד עם זאת הוא שומר על עור הידיים בזכות תוספת לחות כך שאין יובש. הוא מתייבש במהירות כך שאין חשש לאכול מיד לאחר המריחה והידיים נותרות בריח לימון נעים. הג'ל מגיע בשני גדלים- בקבוק 220 מ"ל להצבה בכל מקום, ובקבוקון 50 מ"ל קטן שנכנס בקלות לכל תיק וכיס ונשלף בעת הצורך בשיא הנוחות.

20210119_1745083. מגבות ידיים הגייניות- כי אחרי ששוטפים ידיים צריך לנגב ואם יש כמה וכמה אנשים החולקים מגורים או חדר אמבטיה משותף, מגבת משותפת איננה רעיון טוב מכיוון שהיא נוטה להעביר חיידקים. בעזרת שימוש במגבות הידיים החדשות של קלינקס ניתן לשטוף ידיים ואז לייבשן בכל שטיפה במגבת נקייה, רעננה וחדשה. המגבות בעלות כושר ספיגה גבוה כך שלא צריך לבזבז הרבה רק כדי לייבש ידיים, והן עדינות לעור הידיים ומיוצרות בטכנולוגייה המוגנת בפטנט ייחודי. גם האריזה עמידה בפני לחות כך שאפשר להשאיר אותה ליד כל כיור, והשליפה מהירה ונוחה גם עם ידיים רטובות.

4. מגבונים לפנים ולידיים. כולנו מכירים את ה"מגבון הלח" שבדרך כלל מקבלים במסעדות ושומרים בתיק לעת מצוא? הבעיה שמגבונים כאלה הם בדרך כלל אלכוהוליים ולכן לא מתאימים לעור הפנים הרגיש. המגבונים של קלינקס מיועדים לניקוי יעיל ביותר של הפנים והידיים גם יחד, אין בהם אלכוהול, הם עבים ולכן לא נקרעים, ומושרים ב95% מים טהורים. המגבונים מתייבשים במהירות ולא משאירים שאריות קרועות או דביקות, והם מגיעים באריזה קומפקטית נוחה לשימוש הן בבית והן מחוצה לו, אידאלי ללקיחה לגני שעשועים עם הילדים, כשהם נמרחים בכל מה שיש בסביבה ושונאים כשמנסים לנקות את פניהם בכל מני אילתורים של קצות החולצה או נייר דקיק שיוצר להם עיסה לא נעימה על הפנים.

20210119_174409

באריזה 24 מגבונים הנשלפים בנוחיות והלחות נשמרת הודות לסגירה החוזרת הנוחה.

את סידרת ההגיינה של קלינקס ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם. ושנהיה כולנו בריאים!