Quick & Brite – לחוויית נקיון מושלמת.

משום מה עם סיום חג הפורים, כשאוזן ההמן האחרונה נאכלת (ועוד כמה נמצאות כמה שבועות אחר כך ונזרקות), מתחילה ההסטרייה של "נקיון הפסח". אף פעם לא הבנתי למה בית ששומר על נקיון כל השנה, צריך להכנס לאטרף כזה דווקא בתקופה שמצד אחד הילדים תיכף בחופש בבית ומצד שני ריחות האביב פורצים ויוצרים חשק לעשות הכל מלבד לנקות?

בכל מקרה, בין אם מנקים לכבוד פסח או לכבוד כל יום בשנה, ארון חומרי הניקוי בדרך כלל מתמלא בשפע בקבוקים צבעוניים שכל אחד ספציפי למשהו אחד. כך יש לנו חומר למוצרי עור, חומר לפורמייקה, חומר לשיש, חומר לאמבטיות, חומר לעץ וכך הלאה, ותופעת הלוואי של העומס הזה היא קודם כל שאנחנו לא זוכרים מה יש לנו ולכן קונים עוד ועוד, ומצד שני משתמשים בכל מוצר קצת, אבל בגלל שהוא נפתח, רוב הסיכויים שמשהו יישפך או יתקלקל ואז זרקנו כסף לחינם.

תוסיפו את הסיכונים הבריאותיים שבתכשירים שונים כמו נזק לעור, לנשימה או לעיניים ותקבלו ארון שלאף אחד אין ממש חשק לפתוח מההתחלה.

האידאל הוא כמובן חומר אחד שעושה הכל, ואם הוא גם 100% טבעי וידידותי לסביבה ,מה יותר טוב מזה?

בפרסומות בטלוויזיה, אם היו מצלמים את הטקסט הזה, בטח זה השלב שהיו עוברים מצילומי שחור לבן לצילומים צבעוניים, מכיוון שכאן נכנס לעסק – 'קוויק & ברייט' –  Quick & Brite.

מדובר בחומר ניקוי שהוא אורגני וכאמור ידידותי לסביבה ,ומסוגל לנקות כל דבר בערך- כל סוגי המשטחים, טקסטיל, רכבים ויאכטות (טיפ לעצמי- לקנות יאכטה), ריהוט גן, ריפודים, מושבים, נעלי ספורט, כתמים על בגדים , פיברגלס, גומי, קרמיקה, חדרי אמבטיה, רצפות, רהיטים, תנורים, בריכות (טיפ נוסף לעצמי- להתקין בריכה), עץ, אפילו פרווה של בעלי חיים!.

מה שנחמד הוא שמדובר בג'ל מרוכז שניתן למהול בריכוזים שונים בהתאם לצורך ולהוראות שעל הקופסה כך שהוא מאד מאד חסכוני.

אנחנו החלטנו להציב לו אתגר קשה במיוחד בדמות ספת עור ישנה שעמדה אצלנו בתור "מחזיק לבגדים שירדו מהכביסה ותיכף מוחזרים לארון או פשוט נלבשים ואז לא צריך לטרוח". מדובר בספה בהירה שקיבלה כתמים שחורים ועמדה כך זמן רב.

(בתמונות למעלה ולמטה- תהליך הכנת החומר לשימוש)

בהתאם להוראות שעל הקופסה מהלנו 'קוויק & ברייט' עם מים חמים (יש אפשרות לכמויות שונות, אפשר בקלות לחשב את היחס הנדרש), שפכנו לבקבוק התזה שנשאר לנו מחומר אחר ונשטף היטב, ולפי ההוראות היתזנו על חלק אחד של הספה, שפשפנו בעזרת מטלית בתנועות מעגליות, השהיינו קצת כדי שהחומר יעבוד ועברנו עם מטלית נקיה.

במקור רציתי לעשות רק חצי מהשטח כדי לראות הבדלים אבל בן הזוג כל כך התלהב מהחומר שהוא כבר ניקה את הכל עוד לפני שהספקתי לצלם.

לחומר אין ריח ואין בעיה של רעילות, והוא חוסך הרבה חומרים אחרים (ואת הפאניקה אחרי שמייקאפ נופל על חולצה יקרה).

(בתמונה משמאל  – לפני הניקוי, בתמונה מימין- אחרי)

ניתן להשיגו בלעדית אצל "אחים עיני" שהם חברה שמובילה בתיקוני, שחזורי, וניקויי שטיחים, ווילונות וריפודים, בטלפון  1-800-69-69-69  והם עושים משלוחים בכל רחבי הארץ.

עכשיו יש מבצעים מיוחדים והנחות למיכלים בשני גדלים, מחיר מארז 1 ק"ג: 89  שקלים  (במקום 139 שקלים)

מחיר מארז 2.5 ק"ג: מחיר חסכוני של 179 שקלים (במקום 239 שקלים)

 

תוקף המבצע: 30.4.2018

המוצר נושא תו תקן : MSDSלאיכות הסביבה.