Trek Market – הכל למטייל, במחירי חו"ל.

1

פעם היה מספיק לארוז כמה חפצים בתוך מטפחת, לקשור לקצה מקל ולצאת לנדודים. אחר כך נוספו המוצ'ילרים שכבשו את כל הגלובוס כדי לחפש את החופש אחרי הצבא ולפני הלימודים או ההתמסדות, ועכשיו בעצם כל העולם מטייל, מילדים שמגיעים עם הוריהם למקומות נידחים ועד לפנסיונרים שנפגשים בנקודת הבסיס של ההימלאיה בדרכם לטרק תובעני.

3

מאוהל בכינרת ועד קפה על גזייה בהרי האנדים, כדי לצלוח את תנאי השטח צריך ציוד מתאים ואיכותי, בין אם מדובר באוהל או אפילו בכלי מותאם לבישול בטבע.

חנויות לא מעטות קמו כדי לענות על צרכי המטיילים אבל המחיר הגבוה מרתיע לא מעט, והאופציה השניה היא להזמין ברשת אלא שלוקחים סיכון שהמשלוח יגיע מאוחר או לא יגיע כלל, שלא יתאים למה שהוצג או מה שרצינו, או שיהיה פגום ולך תרדוף עכשיו אחרי המוכר…

אז איך משלבים בין השניים?

2

(בתמונה למעלה- שבתאי קמחי)

שבתאי קמחי הוא בעל נסיון של 25 שנים בחנויות ורשתות ציוד מטיילים, חיילים, קמפינג ושטח, מומחה לכל מה שצריך כדי שהטיול יצליח והחזון שלו היה פשוט – להביא את המוצרים והמותגים הטובים ביותר, במחירים משתלמים באמצעות יבוא ישיר ללא כל מני "אנשי אמצע" הגורמים למחיר לעלות.

וכך קמה רשת Trek Market –  שישה סניפים (ועוד ארבעה בדרך) בישפרו סנטר מודיעין, דן טאון פתח תקווה, חוצות המפרץ חיפה, עין המפרץ, צמח וכפר סבא הירוקה.

בחנויות אפשר למצוא כל מה שצריך – מתיקים לתלמיד לטיול השנתי, דרך המשפחה בקמפינג  בכינרת ועד למוצ'ילרית הקשוחה בדרכה לעוד פיסגה.

הסניפים מעוצבים בצורה נוחה וידידותית ומעוטרים במסכים המקרינים מסלולי טיולים, מוסיקה ושירות מאנשים המבינים בתחום.

4

בזכות היבוא הישיר מצליחים ברשת להציע שלוש רמות מחיר:

  • מותגי הבית כמו אייססברידג' ואסנה המיוצרים במיוחד עבור הרשת ומציעים את המחירים הטובים ביותר.
  • מותגי ביניים איכותיים כמו נייצ'ר הייק, 3F , אג'יסמקס שעד היום הישראלים רכשו ברשת ועכשיו מושגים בצורה קלה, באחריות ובבמחירים נוחים בטרק מרקט.
  • מותגי העל למטיילים שלא היה ניתן להשיג בארץ בגלל מחירם הגבוה ובזכות היבוא הישיר, המחירים נגישים לקהל הרחב.

עכשיו לרגל החגים רשת Trek Market מציעה מבחר גדול של מוצרים ייחודיים במחירים מפתים במיוחד- למי שמטייל ולמי שרוצה לפנק מטייל.

5

מוצרים לדוגמא:

צמיד דוחה יתושים ל15 יום TRESPASS , טבעי, אינו רעיל, עמיד למים וחוסר היתמרחות בכל מני כימיקלים ב49 ש"ח

שרוול הגנה מפני קרינת שמש NATURE HIKE בתקן 50UPF+ מבד קל, נושם ונוח ב49 ש"ח

תרמוס ענק 3.5 ליטר CILLE השומר על חום במשך 24 שעות ומגיע עם 2 כוסות מתבגרות, ידית לאחיזה נוחה ופתח למזיגה נקייה ב225 ש"ח

אוהל לשירותים ומקלחת המתקפל לנפח  זעיר ומוקם תוך כמה דקות ב148 ש"ח

סיר פוייקה-לחם-תנור הולנדי של DUCH OVEN עם שתי יידיות מבזרל ייצוג איכותי לבישולי קדרה, תנור, גז, אפיית לחם מחמצת ועוד – 249 ש"ח

שולחן קמפינג מתקפל גדול בצירוף 4 כסאות שמגיע בגודל קומפקטי – 249 ש"ח

והלהיט – "קקיסא"– כן, מה שאתם חושבים- מושב אסלה מתקפל החוסך את הכריעה הלא יציבה על אדמה וצמחים כולל טבעת לאבטוח שקית הצרכים ב98 ש"ח.

כל זאת ועוד ניתן להשיג בסניפי "טרק מרקט" ובאתר האינטרנט.