"בננית", "תותית" טעם של פעם, עצמאות של היום.

1

סוכריית תרנגול, מסטיק עלמה, גלידה בקרטון, מקל סבא מלא סוכריות צבעוניות והסוכריה שההורים הכי שנאו- סוכריית משרוקית. אלה רק חלק מהממתקים הנוסטלגיים שגדלנו עליהם ושנעלמו, אבל הזכרון עדיין חי, עטוף בגעגוע לילדות.

יום העצמאות הוא יום נוסטלגי- מסיפורי שנות ראשית המדינה, ועד לסרטים שמוקרנים שוב ושוב (ושוב ושוב ושוב) כמו "צ'ארלי וחצי", "חגיגה בסנוקר" וכמובן "אלכס חולה אהבה" שחלק גדול מהקסם שלהם הוא שהעלילה מתרחשת שנים אחורה ומביאה איתה את המראות, הצלילים והזכרונות מפעם.

2

אחד הממתקים האהובים ביותר בילדותינו היה הצמד "בננית" ו"תותית" – ממתק של קצף בטעמי בננה או תות, עטוף בשוקולד, והכל במרקם של ענן שנמס בפה במתיקות עדינה.

חברת "אחוה" מחזירה אותנו לתקופה שהיינו צעירים ויפים (לא שאנחנו לא היום, אבל בגירסה קצת שונה…) בעזרת אריזות של 18 יחידות "בננית" ו"תותית" במחיר מפתה במיוחד של כשקל בודד לחטיף.

אחרי טעימה הבנתי שלמעשה הממתק לא איבד את קיסמו וגם למי שלא מכיר אותו מהעבר, או לילדים ונוער שלא נולדו אז, הממתק פשוט טעים וכייפי.

הוא בגודל מתאים לאחיזה של ילד, הוא פרווה כך שניתן לפנק בעזרתו לאחר ארוחה בשרית והוא מצויין ליד הקפה.

3

חברת "אחוה" וותיקה אפילו יותר מהממתק, לאחר שנוסדה בשנת 1929 בתל אביב ומאז הפכה לחברה מובילה בישראל של מוצרי טחינה, חלבה ודברי מאפה, כמו גם מוצרים ללא סוכר, תרכיזים, ממתקים ועוד.

ממוצרי "אחוה" , כולל הממתקים הנוסטלגיים ניתן להינות לא רק בישראל אלא גם במדינות כמו אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה, מדינות חבר העמים, אירופה וצפון אמריקה.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.