"מרציפן מההר"- יוקרה, מתיקות, אהבה.

20220218_204152

קוביות מרציפן איכותי, קרם פיסטוק, שוקולד או אגוזים, מרקם שנמס בפה ומותיר ענן של קסם.

ערימה קטנה של קוביות על צלחת חרסינה מצויירת, בתה של ארבע בבית מלוכה, או ליד הקפה התל אביבי, מרציפן משדר יוקרה ופינוק ומהווה פסק זמן מפנק בחיים הטרודים והמהירים שלנו.

"בית השקד", לשעבר "מוזיאון המרציפן", משיק את סדרת "מרציפן מההר" בדיוק בזמן לסלי משלוחי המנות שלנו (ובעצם לכל רגע נתון…) – מרציפן פרימיום ממולא בקרם ייחודי וטבעי במגוון טעמים – קרם פיסטוק, שוקולד מקקאו משובח או אגוזי לוז 100%, וכן מרציפן נטו, למי שרוצה כמה שיותר.

כל מארז מכיל ארבע קוביות מרציפן שופעות טריות ונימוחות, הארוזות בנפרד כדי שיישמרו בצורה הטרייה וההגיינית ביותר. אם הייתי צריכה להגדיר את האסוציאציה הראשונה שלי למראה הקופסה, זו היתה בוודאי המילה "תכשיט".

הרגע הזה שבו קורעים את העטיפה הפנימית, ומחליקים החוצה את הקוביה, והנגיסה הראשונה המגלה את סוג המילוי, אלה פעולות שמומלץ לעשות ממש לאט מכיוון שהן חלק מהחוויה המסתיימת באותם טעמים ומרקמים המתפשטים בפה.

20220218_204317

אנחנו פתחנו את הקופסה כקינוח לארוחה בשרית (סדרת המרציפנים היא פרווה, וגם טבעוני ולא גלוטן) ולמרות שקוביה אחת עשתה את העבודה מצוין מבחינת קינוח, אתם מכירים מישהו שהיה מוותר על הקוביה השנייה?

בהמשך מבטיחים לנו ב"בית השקד"  פיתוח טעמים נוספים שיפתיעו ויענגו לנו את הביס.

כשר פרווה, בהשגחת הרבנות כפר תבור.

להשיג ברשתות גרין – שופרסל, סטופ מרקט, טיב טעם, אניס, בבתי טבע מובחרים ובאתר.