פיטנס "קרקרים THIN" – חווית הקרקר החדשה!

 

20190806_180453

קרקר הוא תמיד דבר כייפי, בין אם כמחזיק ממרח או מטבל ובין אם בזכות עצמו, כמשהו משביע, פריך ושמעניק את תחושת הכרסום והנשנוש.

בשנה שעברה השיקה "פיטנס" חטיפי קרקר באריזה אישית והם זכו להצלחה גדולה, מה שמביא להשקה חדשה בשם "פיטנס THIN ".

מה מיוחד בקרקרים החדשים? הם עולים לנו רק 99 קלוריות ל5 יחידות, מכילים דגנים מלאים, ומגיעים בשני טעמים- כפרי עם קינואה אדומה, שומשום וקצח, ורוזמרין שמלבד רוזמרין כולל גם שום.

אמש ביליתי יום בבריכה. ארזתי קרם הגנה, מגבת וכובע, וכמובן שבריכה עושה הרבה רעב. מצד שני, למי יש כוח להתחיל להכין כריכים?  שגם בדרך כלל נמעכים.? אז ארזתי קופסה אחת של "פיטנס THIN" – בחרתי בזו עם הקינואה, השומש והקצח.

ביליתי בג'קוזי, שכשכתי במים (אל תצפו לשחייה אולימפית, אני טובעת בחצי מטר מים) ויצאתי רעבה.

(בתמונה למעלה- אני, הפיטנס והקעקוע החדש)

את מחצית השעה הבאה ביליתי בכרסום של קרקר אחרי קרקר, שפיתו אותי להמשיך עוד ועוד עד לחיסול של חצי אריזה בערך. הקרקרים עושים רעש כייפי בפה, הם עדינים בטעם כך שאפשר לחייך אחר כך לאנשים בלי לחנוק אותם עם ניחוחות תיבול, והם סידרו אותי יופי להמשך הבילוי עד להגעה הביתה לארוחת צהרים.

(שמים לב שבתמונה יש גם קרקר של פיטנס THIN – כן?)

מה שנחמד  בקרקרים היא שהם נוחים לעת רעב חירום, מכיוון שהם תמיד נשארים טריים ופריכים כך שגם כשאוזל האוכל, עדיין יש משהו שמציל את המצב, ותמיד אפשר להרכיב מהם ארוחה.

כמובן שהם מצויינים גם לקחת לכל מקום, מגינת המשחקים של הילדים ועד לעבודה, לנשנש בין הארוחות במקום להתפתות לצנצנת ממרח השוקולד המשרדית.

הגודל מאפשר לשלוט על הכמויות ולא להתפרע.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות הפרטיות, כשרות בד"צ העדה החרדית.