"קרייזי באני"- מתיקות סקסית בתל אביב!

1

מי שמבקר בתקופת אפריל ביפן, יכול בהחלט להתקל בחגיגות "פסטיבל שינטו קאנאמרה מצורי"- פסטיבל עם שורשים עתיקים בו מעריצים את האיבר הגברי ומביעים הערצה זו באמצעות בובות ענק, אביזרים, מאכלים ומה לא, הכל בצורת איבר מין גברי.

בפאריס לעומת זאת לא חוגגים פסטיבל אבל בהחלט אוכלים וופל בלגי בצורת פין וזה מה שצד את עינו של עדן סמט שהבין שמה שטוב לצרפתים יהיה נהדר לישראלים שצמאים לחוויות חדשות.

2

מכאן הדרך היתה קצרה ל"קרייזי באני" – AKA  – "הבולבולטרי" הישראלי הראשון ובעצם הראשון במזרח התיכון כולו.

אחרי שפע של נסיונות כדי להגיע למתכון המושלם, נפתח ה"קרייזי באני" ברחוב פרישמן 75  בתל אביב, והפך ללהיט מיידי- שבו ניתן להינות מוופל בלגי טעים במיוחד, בצורת פין או פות, כי לא מפלים את הנשים כאן, עם מילוים וציפויים מושחתים במיוחד.

כך למשל בתפריט ניתן למצוא " קרייזי באני" – וופל בלגי במילוי נוטלה בציפוי שוקולד בלגי חלב אוראו ובייגלה מלוח, " bday באני" – וופל בלגי בציפוי שוקולד לבן וסוכריות צבעוניות וצמר גפן מתוק, " סה לה מור" – וופל בלגי במילוי שוקולד לבן ובציפוי דגל הגאווה, " באני מילף – וופל בלגי בציפוי שוקולד לבן טופי קרמל בייגלה מלוח וגלידת וניל, והרשימה עוד ארוכה וכוללת גם רטבי הארשיז, אוריאו, פררו רושר, קינדר, תותי שדה, בננות וכל מה שאפשר רק לחלום עליו.

3

בתור למתוק מתוק הסקסי הזה ניתן למצוא את כל גווני האוכלוסיה הישראלית, כשהסדר הוא תמיד- קודם כל אינסטגרם, אחר כך בדיחות ולבסוף התמסרות למתוק הטעים טעים הזה.

מעבר לוופלים הסקסיים ניתן למצוא במקום גם מילקשייקים המבוססים על הגלידה האיכותית של המקום, שתיה חמה, ועדן מבטיח "עוד הרבה הפתעות בעתיד".

4

"קרייזי באני" מספק מארזים לאירועים לפי דרישה, וכמובן מארזים מיוחדים למסיבות רווקות חגיגיות ומפנקות.

שעות הפתיחה:

ראשון עד רביעי 17:00 – 1:00

חמישי 17:00 – 2:00

שישי 10:00 – 16:00

שבת 20:00 – 01:00

5

גם בפייסבוק, ובאינסטגרם.