"בארכה" – טחינה, זעתר, בקלי קלות.

20201211_162423

היא מסייעת בהורדת הכולסטרול הרע, שומרת על בריאות הלב, עשירה בסידן, ברזל וחלבונים, משפרת תהליכי עיכול, ומסייעת באיזון הסוכר בדם, ואלה רק חלק מהתכונות הבריאותיות של הטחינה.

נשדך אותה עם זעתר- צמח בעל יכולות חיטוי גבוהות המסייע להתמודדות עם זיהומים והרגעת כאבי בטן ונפיחות ושפע של מרכיבים בריאותיים נוספים – ומה נקבל?

שילוב של טחינה גולמית, זעתר ובקבוק לחיץ הם הדרך האולטימטיבית להינות מהטעם, הנוחות והבריאות, והכל באריזת הפטנט של "בארכה".

טחינה גולמית מעודנת משומשום מלא, מתובלת בזעתר וארוזה בבקבוק לחיץ היא החידוש האחרון של "בארכה" והיא מצטרפת לשאר חברי סידרת הטחינה הגולמית בבקבוק הלחיץ – טחינה גולמית מעודנת, טחינה גולמית מעודנת משומשום מלא, טחינה מתובלת גולמית מעודנת שום לימון וטחינה מתובלת גולמית מעודנת משומשום מלא אריסה.

הכנת ממרח או רוטב טחינה יכולה להיות טריקית כי תמיד משערים את כמות המים להוספה כדי שיהיה בדיוק במידה הנכונה, ואז אם מוסיפים מעט מדי מים , נוטים לאזן עם יותר מדי מים ואז צריך להסמיך עם עוד טחינה, ובסוף במקום מנה אחת של ממרח מקבלים מנה לגדוד.

"בארכה" עושה לנו את החיים קלים מכיוון שהטחינה כבר מוכנה, אין צורך לערבב עם שום דבר, אלא פשוט ללחוץ מהבקבוק על הסלט או על הפרוסה. (והעדפה אישית שלי – על גלידה ווניל ועליה קצת שערות חלווה).

אני עטפתי את קציצות העוף שלי ברוטב טחינה והגשתי על אורז לצד סלט ירקות ושידרגתי את הטעם (והבריאות) בהרבה ובנוחות.

20201211_203229

"בארכה" הוא מפעלה של חברת רושדי תעשיות מזון המייצרת טחינה וחלוה משנות השמונים. החברה מקפידה על הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.

המוצרים נמכרים ברשתות השיווק והמכולות בכשרות בד"צ העדה החרדית, רבנות עמק יזרעאל וכשרות בד"צ בית יוסף והיא כמובן גם טבעונית.

20201211_162350