בית החלומות של טובול.

כשבונים בית, כשמשפצים דירה, אפילו כשרוצים קצת שינוי, המבחר כל כך גדול, שסביר להניח שמשהו יתפשל ונמצא את עצמנו עם משהו שעלה לנו הרבה כסף, ולא מתאים לחדר או לעיצוב שלו, או סתם פתאום נראה לא שייך.

מצד שני, זה גם מעייף לכתת רגליים בין חנויות רבות ושונות ורוב הסיכויים שלא נזכור מה היה בחנות הקודמת (גם אם נצלם בסלולרי) והבחירה תהיה קשה עד בלתי אפשרית.

"קבוצת טובול" מקלים עלינו את החיים וממש עכשיו השיקו אולם תצוגה חדש במודיעין (שמונגש במלואו לנכים). באולם, שהוא גם מרכז לוגיסטי , אחד משלושה (האחרים בירושלים ומבוא חורון), ממנו שולטים על 250 עובדים וצי משאיות ורכבים, כולל סל של כשישים אלף פריטים, ובעיקר אנשי מכירות שהם מעצבים בהכשרתם, ומסוגלים למצוא בתוך כל הכמות הזו, בדיוק את מה שהלקוח רוצה, גם אם הלקוח אפילו לא יודע שזה קיים.

למעשה, קבוצת טובול, שנוסדה ב1984 וכוללת את "טובול קרמיקה", "טובול חומרי בניה" ו"אבני סלע" למוצרי בניה, מספקת את כל מה שצריך מההתחלה ועד הסוף – משק המלט הראשון ועד לידית האחרונה, והכל במהירות וביעילות כך שלא צריך לעכב הליכים .

באולם התצוגה ישנם פריטים ממיטב היצרנים בחו"ל – איטליה, ספרד וסין, ועיצובים ייחודיים ומיוחדים.

כמה מיוחדים?

שמעתם למשל על אריחים תלת מימדיים? מעכשיו הקיר יכול להיות בעל עיצובים בולטים או שקועים, ומרקמים שונים, שנותנים פנים אחרות לחדר. עיצוב מיוחד הוא למשל קיר אריחים שבו האריחים מיוצרים במכונת רידוד שמאפשרת עיקום שלהם כלפי חוץ, כך שנוצרת "בטן" אותה ניתן למלא בצמחי אוויר למשל, ולקבל קיר משובץ בצמחים חיים.  האריחים הם בלעדיים ממפעל "אפביזה" מספרד.

(בתמונה למעלה ניתן לראות את הקיר התלת מימדי עם השקעים לצמחי המים, ואת הדקיקות של האריח).

עוד ייחוד הם "אריחים מדוקקים"  – אריחים שיש להם שתי תכונות עיקריות- הם דקיקים (בין 3 מ"מ לאריחים לחיפוי קירות, ועד 5.5 מ"מ לאריחי רצפה) והם גם בעלי אורך מפתיע שמאפשר שיבוץ פלטה אחת במקום כמה וכמה אריחים, בלי קווי חיבור. התוצאה היא משטח אחיד שגם ניתן להדבקה מעל ריצוף קיים, ונותן אפשרויות עיצוביות רבות. ניתן לחתוך את המשטחים לגדלים קטנים יותר בהתאם למידות השטח המבוקש.

(בתמונה למעלה משמאל – זכוכית מודפסת)

"טובול קרמיקה" הם היבואנים הבלעדיים של אריחים כאלה, ומציעים גם שירותי התקנה ועזרה לרצפים שלא מכירים אריחים כאלה.

עוד עיצובים שמשכו את תשומת ליבי היו מצד אחד עיצובי רטרו (כן, אני מאלה שמתים על אסלות עם מיכל הדחה תלוי עם חוט למשיכה, או אמבטיות עם רגליות) ומצד שני עיצובים עתידניים כמו ברזים שבנויים כמו "קשר" או  אסלה בצורת צדפה סגורה. לא חסרים גם העיצובים הדקדנטיים עם המון זהב ועיטורים, למי שרוצה אקסטרה מלכותיות.

ומי אמר שארון אמבט צריך להיות מרובע? ארון עגול עם כיור תואם, מהווה  אלמנט מפתיע וחדשני בחדר הרחצה, ורצוי להוסיף גם את אחד מעשרות ראשי המקלחת במגוון אדיר של גדלים , לחווית רחצה כייפית במיוחד. אגב, ראשי אמבטיה מיוחדים במיוחד אפשר למצוא בחברת "האנס גרוייר" ששילבו זרמי אוויר כך שגם חוסכים במים בלי להרגיש, וגם מקבלים מקלחת רכה יותר, מצוין לילדים ולא רק להם.

עוד חידוש מעניין הוא האסלות ללא תעלת מים של "לאופר" הגרמנית, שחוסכים לנו את הניקוי המעצבן של מצבורי הלכלוך והחיידקים שתמיד נאספים שם. (ויש מבצע מיוחד על אסלה כזו – דגם "פרו רימלייס" במחיר השקה של 1800ש"ח במקום 3500 ₪).

(בתמונות למעלה- באווירת רטרו)

ליצירתיים במיוחד, (או לנועזים) יש אפשרות להדפסה על זכוכית, כך שאפשר לקשט את זכוכיות חדר הרחצה בכל דבר, כולל בדמותכם בגודל שני מטר… מי שפחות נועז יכול לבחור דגמים צבעוניים, כשהכל עמיד ומתנקה בקלות.

עוד פריט שמאד אהבתי – ראש מקלחת עגול תלת מימדי, כלומר בצורת כדור ולא שטוח כמו שאנו מכירים, שנותן אווירת "דיסקו" לחדר הרחצה (ויחד עם שפופרת נשלפת שמשמשת כמיקרופון, מאפשר למתרחץ לתת "הופעה").

באולם יש כמובן עוד סוגים רבים של אביזרים, קישוטים, כיורים, ברזים, ריצופים, חיפויים, קרמיקה, גרניט פורצלן, פרקטים, דלתות ועוד, כך שבאמת כדאי לבוא ולראות, וכמובן להתייעץ מה מתאים לטעם האישי שלנו.

(בתמונות למעלה – מרקמים שונים ובולטים, קלאסיקה קריסטלית מול אסלה עתידנית, והשוס- מקלחת "כדור הדיסקו")

הבחירה אגב נעשית קלה יותר לא רק בזכות הצוות, אלא גם בזכות מסכי מולטימדיה נוחים ומשוכללים שמציגים לנו כל מה שצריך לדעת על הפריט בו חשקנו.

"קבוצת טובול" נותנת שירות לקבלנים רבים ברחבי הארץ, והרבה מבניני הפאר שהוקמו ומוקמים בימים אלה, נעזרים ב"טובול" כדי לעצב ולבנות את השטחים הציבוריים וגם הדירות עצמן.

אז לא משנה אם אנחנו בונים בית, משפצים אותו או רק רוצים שינויי קטן, באולמות התצוגה של "קבוצת טובול" אין מצב שלא נמצא בדיוק את מה שאנו צריכים.