"לירון"- להוסיף פלפל(ים) לחיים.

1

פלפלים הם עולם שלם שנע מגמבה פשוטה ועד לפלפלים כל כך חריפים שצריך כפפות כדי לאחוז בהם ולא משנה באיזה פלפל בוחרים, הוא תמיד יוסיף רובד טעם נוסף לארוחה.

עכשיו , לארוחה החגיגית של פסח מומלץ להוסיף את סדרת הפלפלים הטבעיים הקלויים על האש של "לירון" – מוכנים לאכילה, ללא תוספת סוכר, צבעי מאכל או מים, באריזה נוחה.

2

אנחנו בחרנו להכין פיצה של פלפלים וגבינות. הכנו בצק פיצה (אפשר גם מקמח כשר לפסח), הכנו רוטב מרסק עגבניות, שמן ותבלינים, הנחנו על הפיצה כמה סוגי גבינות- גבינה צהובה קלאסית, צ'דר, רוקפור ומוצרלה ועל הכל המון המון פלפל קלוי של "לירון".

חצי שעה בתנור בתבנית פיצה עם חורים ויש יצירת אומנות מטורפת שחיסלנו תוך דקות.

3

בסידרה שני סוגי פלפלים-  אדומים, ירוקים וצהובים, ופלפלים אדומים בלבד.

מוצרי הסידרה מגיעים מספרד והם כוללים את הנוזל הטבעי של הפלפל. מרגע פתיחת האריזה, אחרי שנהנים מהארומות, אפשר לתת לדמיון להשתולל ולשדך את הפלפלים עם תיבול כמו שמן זית, מלח ופלפל ושום עם כל מנה שבא לנו- מנות סלט וירק, תבשילים, אורז, לצד בשר ועוד.

מותג "לירון" מתמחה בירקות טריים ומבושלים בוואקום ובירקות תיבול טריים כתושים.

האריזה הנוחה מאפשרת לקחת את הפלפלים לכל פיקניק ואירוע (ואם מזמינים אתכם לארוחה בה עליכם להביא משהו- אריזה כזו היא רעיון אדיר עם שפע טעם ומינימום מאמץ).

 

כשר פרווה וכשר לפסח, בהשגחת בד"צ בית יוסף.

להשיג ברשתות השיווק: יוחננוף, ויקטורי, מחסני השוק, קו אופ ישראל; ובמעדניות, ירקניות, שוק פייסל וחנויות מובחרות ברחבי הארץ.