מ.ד.ס פארם – לחיות בריא בעולם חולה.

1

דמיינו את היידי בת ההרים, לפני מאה שנים, יוצאת מהבקתה בשעת בוקר מוקדמת, קוטפת ירקות מהגינה, נושמת אוויר צח ומחייכת אל הנוף הנקי והרגוע. עכשיו דמיינו את חנה מתל אביב, מצליחים למקם אותה בימינו עם אותה התפאורה? האווירה?

הגוף האנושי הוא מכונה משוכללת המתוכנתת להבריא את עצמה. בעבר הגוף הצליח להתמודד עם הפגיעות בו בעזרת תזונה של פירות וירקות הכוללים אנטי אוקסידנטים. בעולם המודרני של היום הדבר לא אפשרי. יש יותר מדי גורמים מזיקים, והפירות והירקות ברובם אינם אורגניים וכל נגיסה בתפוח מכניסה לגוף שלנו גם רעלי ריסוס ועם כל זה הגוף אינו מצליח להתמודד עם כל המפגעים הסביבתיים וזקוק לעזרה.

2

רשימת המפגעים היא ארוכה- זיהום אוויר, אוכל מעובד הכולל מרכיבים המתוארים באותיות ומספרים שאי אפשר לדעת את מקורם ומשמעותם, תועפות של מלח וסוכר שהתמכרנו אליהם, חוסר פעילות גופנית מגיל צעיר כי אם פעם ילדים היו מתרוצצים בשכונה עד שהיו קוראים להם עם חשיכה מהמרפסת, היום הם יושבים דבוקים אל מסכים, קרינה מכל מכשירי התקשורת סביבנו, סטרס שלא נגמר בגלל מצב בטחוני, כלכלי, חברתי, פוליטי ומה לא, חוסר שינה מספקת כי הפיתויים מסביב חזקים יותר, מפגעי רעש וכמובן דרכי ההתמודדות הנפוצות (מדי) עם כל זה בעזרת עישון ואלכוהול.

הפתרון ה"קל" של הרבה אנשים לכל זה הוא תרופות. מרשם או ללא מרשם, בולעים כדור והופ- הבעיה נעלמה. אבל אז מגיעות תופעות הלוואי והנזקים שבסופו של דבר גורמים לבעיות אחרות גדולות יותר, כשהתמכרות היא אחת הבולטות שבהן.

דורית גרינברג, ביולוגית מקצועית היתה תועמלנית תרופות ואהבה את העבודה. היא הציגה תרופות ללקוחות מעולם הרפואה ופירטה את היתרונות הגלומים בהם.

טרגדיה משפחתית של אבדן חיים בעקבות ריאקציה בין שתי תרופות מרשם גרמה לה לשנות כיוון לחלוטין ולהבין שתרופות והתערבויות חודרניות אמורות להיות המוצא האחרון, לא הראשון.

הכלל הראשון של רפואה הוא "קודם כל אל תזיק!" ולמה בעצם לרוץ היישר לפתרונות הבעייתיים כשאפשר לנסות קודם לטפל בבעיה בעזרת פתרונות טבעיים, ללא תופעות לוואי , פולשנות ונזקים עתידיים? איך אומרים?  "מקסימום תצליחו!,

וכך קם מ.ד.ס פארם– מרכז יידע ושיווק של מכשירים רפואיים ותוספי מזון תוך הקטנה והרחקה של הצורך בתרופות ככל האפשר.

מאז 1998 החברה מאתרת ומשווקת מכשירים טכנולוגים קלים לשימוש ובטוחים למגוון ענק של בעיות וכאבים כמו כאבים ודלקות, הורדת לחץ דם וסטרס, בעיות פוריות לגברים ובעיות בריאות לנשים, בעיות אורטופדיות שונות, הקלה בזמן לידה, פיברומלגיה ומיגרנות, כאבי פרקים  התמודדות עם הזדקנות ועוד. כל הפתרונות של מ.ד.ס פארם מוכחים מחקרית ומאושרים לשימוש ביתי.

הסוד שמאחורי המכשירים הוא הרבה פעמים איזון, כך למשל כדי להתמודד עם סטרס אפשר להשתמש ב"קלמיגו\" שהוא מכשיר קטן המלמד אותנו לנשום בצורה רגועה גם במצבי לחץ, וכדי להוריד לחץ דם אין יותר טוב מאשר "רספירט" שבודק את הנשימה ומאזן את הגוף לנשימות מרגיעות והוא מאושר על ידי הFDA כטיפול מוכר ללחץ דם.

מכשיר נוסף מבוקש הוא ה"טנס" להקלה על כאבים והוא אף מסובסד על ידי קופת חולים כללית, רק לבוא עם מרשם ואפשר להרגיע את הכאב.

אילו כמובן רק דוגמאות מעטות מתוך מגוון ענק של מוצרים שמ.ד.ס פארם היא הנציגה הרשמית והבלעדית שלהם בישראל, ומעבר ללקוחות הפרטיים יש גם קופות ובתי חולים ומכוני פזיותרפיה.

3

תוספי המזון באים כדי להשלים את החוסרים שאנו לא מקבלים מהתזונה הרגילה ויש בהם כאלה המשפרים איכות זרע, מפחיתים חרדה וסטרס, משפרים את מראה העור, מאזנים רמת סוכר, מטפלים בפצעים ומוסיפים לנו גוף אנטי אוקסידנטים חזקים לחיזוק ושמירה על מערכות הגוף השונות.

לפני בחירה של מכשיר או תוסף, כדאי מאד להתייעץ עם צוות המקום שכולל גם נטורופת מומחה, ולהבין מהן הבעיות ומהן דרכי ההתמודדות המתאימות ביותר.

עוד פרטים באתר החברה, ובהצטרפות לקבוצת הפייסבוק הסגורה "אומנות הבריאות: סודות האנטי אייג'ינג" שם אפשר להתייעץ ולקבל טיפים ורעיונות להתמודד ולשמור על חיים בריאים בעולם חולה.