"סיטי תוספי מזון" – שפע חלבון בגירסה הטבעונית!!

20240326_162517

כולם יודעים שארוחת בוקר היא בבוקר, ארוחת צהרים בצהרים וארוחת ערב בערב, אבל מתי זמן הנשנושים?  התשובה לכך כפי הנראה היא "בכל זמן" כי אין לדעת מתי זה יבוא לנו – אחרי אימון, בסוף יום עבודה, אחרי ארוחת צהרים כשעוד יש זמן רב לארוחת הערב, בנסיעות, בפארק עם הילדים, בטיול עם הכלב, איפה לא?

והבעיה היא לא כל כך הצורך לנשנש אלא יותר מה אנחנו בוחרים לנשנש כי הרבה חטיפים הם ריקים מכל תוכן בריאותי ולא רק זה אלא שהם גם מזיקים בתועפות סוכר, מלח, שמן וחומרים לא מזוהים אחרים.

חברת "סיטי תוספי מזון"  משיקה את הסדרה הטבעונית- חטיפי חלבון ללא גלוטן כשבכל חטיף יש 20.7 גרם חלבון.

אנו מכירים הרבה חטיפי חלבון אולם הם חלביים והחידוש המיוחד של "סיטי תוספי תזונה" הוא שהחטיפים החדשים מספקים שפע של חלבון, לצד טעמים ממכרים- והכל – ממש לא להאמין- טבעוני!.

הסידרה נקראית PROTEIN MAXX VEGAN כשהחלבונים הם מהצומח ואיכותיים במיוחד, החטיפים מצופים בשוקולד מריר ומגיעים בשלושה טעמים- קרמל מלוח, אייס קפה קפוצ'ינו וקרם עוגיות וקרמל, שהם שלושה טעמים שאהובים על כולם.

אנחנו לקחנו את החטיפים למקום הנשנוש האולטימטיבי- שדה תעופה, כשמחכים למטוס וכל מה שיש מסביב זה אוכל של שדה תעופה שזה אומר – יקר ולא הכי איכותי בדרך כלל.

החטיפים סגרו לנו פינה של רעב (ובעקבותיה עצבנות) ומעבר לטעם הרך והטעים גם ידענו שהם מועילים לבריאותינו ולתחושה שלנו. מה הבן אדם צריך יותר?  נשנוש?  יש! בריאות? יש!, מחיר נוח מאד- יש! (13.80 ₪ בלבד לחטיף של 90 גרם- ממש ארוחה קלה!).

סידרת החטיפים פותחה במיוחד לקהל הישראלי על ידי חברת "סיטי תוספי מזון"  המתמחה זה 26 שנים בתחום תוספי המזון וחטיפי החלבון. הסידרה הטבעונית החדשה הזו מצטרפת לסדרת חטיפי החלבון החלביים במותג פרוטאין מקס.

כשר פרווה באישור הרבנות הראשית לישראל ובהשגחת מאור הכשרות.

להשיג ברשתות הפארם, חנויות טבע, חדרי כושר, בתי מרקחת וחנויות נוחות.