עוצמת הדבורה- ורד רוזן ואילנה אלבום.

 

אומרים שכשהדבורים יעלמו מהעולם , הוא יחרב. הדבורים אחראיות לשליש מהתזונה העולמית באמצעות ההאבקה שהן עושות, מה שהופך אותן למשפיעות רציניות על המזון של כל תושבי כדור הארץ. הדבורה היא עמלנית, והיא מלכותית, היא דואגת לכל מי שסביבה, ויודעת להפוך את צוף הפרחים לדבש- המזון האולטימטיבי שלא מתקלקל לעולם, ושמביא כל כך הרבה מתיקות לחיינו.

 

 

תכ1

 

ורד רוזן, אדריכלית, צלמת, אמנית ויוצרת, אישה שופעת דמיון וחשיבה מחוץ לקופסה, חברה ל אילנה אלבום, בעלת מותג Idesign, וביחד הן יצרו קולקציית תכשיטים  בעיצובה של ורד, בהשראת הדבורים והפרחים אותן הן מאבקות ומבקרות, כדי לסמל את האישה העכשווית- הקרייריסטית שלא שוכחת לדאוג גם לעצמה וליקיריה, אישה חזקה שעומדת על שלה אבל גם יודעת לשמור על הנשיות.

 

תכ2

 

רוזן, שבגלריה שלה בתל אביב ניתן לראות צילומים רבים שעשתה שמשולבים בתאורה, מה שיוצר חוויה ייחודית על הקירות בכל שעות היום, עיצבה את קולקציית הביכורים שלה, בשילובי זהב 14 קראט, יהלומים, זרקונים ואמייל צבעוני, בצורת עגילים, צמידים, שרשראות וטבעות (כולל טבעות שמחוברות לצמיד או זו לזו). ורד תמיד אהבה עיצוב בפרטים קטנים, ובקולקציה הנוכחית ניתן למצוא שפע פרחים בצירופים שונים, כשהדבורה, מלכת הקולקציה, מככבת בחלק מהתכשיטים.

 

תכ3

לאילנה אלבום רזומה עשיר שכולל בין השאר עיצוב פנים ושידרוג ענקית הקניות הבריטית "סלפריג"  לצד עיצובי תכשיטים מרהיבים. המסר של עיצובי התכשיטים של אילנה- קלאסיים אבל עם קריצה מודרנית שמאפשרת להתאים לסוגי לוקים שונים ולהתאים תכשיטים ישנים לקודמים שכבר יש לך. התכשיטים עדינים ומתאימים ליצירת שכבות, כמו למשל כמה שרשראות ביחד.

 

תכ4

העבודה היא עבודת יד של אומנים טורקים מומחים, שעובדים לפי העיצובים של ורד .

הקולקציה נקראת FLOWER ART, וניתן להזמין פריטים בשילובי יהלומים וצבעי אמייל שונים- וורוד, שחור, ירוק, לבן, ואדום, והיא ניתנת להשגה מלבד בישראל גם באנגליה ובקרוב בארצות הברית.

 

תכ5

ניתן יהיה לרכוש את הקולקציה דרך אתר האינטרנט  Www.idesignbyilana.com

וישירות בטלפון : *6253 ו/ או 054-2227435.

 

תכ6

(בתמונה למעלה בלבן- ורד רוזן, ובבורדו אילנה אלבום. בתמונה למטה- עיצובים נוספים של הקולקציה)

 

תכ7