קטשופ תבואות – אורגני, רגיל או מופחת סוכר – כי מי לא אוהב קטשופ?

תבואות - קטשופ אורגני - רגיל ומופחת סוכר צילום - אייל גרניט

(קרדיט לתמונה העליונה- אייל גרניט)

אם יש תיבול אחד שמוכר לכל אדם, מילדות ועד בגרות, זהו הקטשופ. המוצא שלו לא ברור, המתכון שלו עבר גלגולים רבים וחומרי גלם שונים ומשונים – מדגים כבושים ו עד פולי סויה מותססים, אבל היום "קטשופ" הוא אותו רוטב אדום העשוי מעגבניות, שמשתדך מצוין לכמעט כל מנה, למעט אולי קינוחי גלידה…

2

הילדים ששופכים קטשופ בכמויות על כל מנה, הסטודנטים שמכינים ממנו טוסטים בין מבחן למבחן, הפיצה המהירה  ביותר בעולם שמורכבת מפיתה וקטשופ, הצ'יפס שמרגיש עירום בלעדיו ואפילו המאבק הנצחי בשקיות הקטנות במזללות ההמבורגרים, הקטשופ הוא חלק קבוע ואהוב בכל תפריט.

"תבואות" – חברה המתמחה במוצרי מזון אורגניים וטבעיים משיקה שני סוגים של קטשופ אורגני – קטשופ רגיל וקטשופ מופחת סוכר (45% פחות סוכר) – מעגבניות אורגניות ללא חומרי הדברה או צבעי מאכל.

3

אנחנו הכנו פיצה עם רוטב המבוסס על קטשופ, שעורבב עם מעט מים לדילול, קצת שום מגורר וקופסת שימורים של עגבניות מרוסקות. הוספנו עוד קצת תיבול "טוסקנה" בשביל הניחוח האיטלקי וזהו. הקטשופ שהשתמשנו היה קטשופ מופחת סוכר- וכאן המקום לציין- בניגוד למתוקים שבהם כשמפחיתים סוכר זה לעיתים מורגש, בקטשופ פשוט לא מרגישים את הסוכר בכל מקרה ומבחינת טעם אין שום הבדל כך שלא רק נהנים ממוצר אורגני אלא גם מהעובדה שיש אופציה מופחתת סוכר שלא שונה במאום מהטעם המקורי!

כשר פרווה באישור הרבנות הראשית לישראל ובהשגחת הבד"ץ מחזיקי הדת.

מחיר: 22.90 ש"ח לבקבוק במשקל 780 גרם.

להשיג ברשתות השיווק, בתי הטבע ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ.

עוד פרטים- באתר.